اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۸۹۰ انتشار : ۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۷
  قزوین؛

  بررسی ۱۴ طرح متقاضی تسهیلات اشتغال زایی

  ۱۴ طرح متقاضی تسهیلات اشتغال زایی در بخشداری الموت غربی بررسی شد.
  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، از قزوین ؛ مدیر صندوق کارآفرینی امید استان در جلسه طرح های اشتغالزایی الموت غربی گفت : طرح های متقاضیان اشتغالزایی که در زمینه های پرورش دام و طیور ، آبزیان ، پرورش قارچ ، زنبور عسل ، احداث واحدهای پذیرایی ، فرآوری و بسته بندی محصولات کشاورزی و حمل و نقل است ؛ بررسی و با برخی از این طرح ها برای پرداخت تسهیلات موافقت شد.

  تیموری ، راه اندازی مشاغل خانگی ، خوداشتغالی ، کارفرمایی و دانش بنیان را از اولویت های صندوق کارآفرینی اعلام کرد .

  تیموری اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید استان در یک سال گذشته بیش از ۱۵ میلیارد ریال تسهیلات در بخش گردشگری پرداخت کرده است و با توجه به وضعیت گردشگری منطقه الموت از طرح های اشتغال زایی در این زمینه حمایت میشود.

   بخشدار الموت غربی هم در این جلسه گفت :این بخش از حیث تولید محصولات کشاورزی ، گردشگری و پرورش دام، طیور و آبزیان دارای پتانسیل های مناسبی است.

  اکبر رحمتی اظهار امیدواری کرد : با پرداخت تسهیلات به طرح های کارآفرینی زمینه رونق اقتصادی و افزایش تولیدات در منطقه فراهم شود.

  وی اضافه کرد : این صندوق به منظور حمایت از طرح های کارآفرینی تسهیلات کم بهره با سود چهاردرصد تا سقف یک میلیارد ریال پرداخت می کند.

  رحمتی افزود: با توجه به ایجاد تمامی زیرساخت های توسعه در مناطق روستایی زمینه ایجاد واحدهای تولید و رونق اقتصادی در روستاها فراهم شده است که امیدواریم با راه اندازی کارگاههای تولیدی در این زمینه گامهای موثری برداشته شود.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی