اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۸۸۳ انتشار : ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۳
  امام جمعه بوشهر:

  طرح‌های کارآفرینی با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه در کمیته امداد بوشهر اجرایی شود

  امام جمعه بوشهر گفت: با توجه به نقش اجرای طرح‌های کارآفرینی در اشتغال‌زایی و شکوفا شدن استعدادهای جوانان این طرح‌ها با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه در کمیته امداد استان بوشهر اجرایی شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز در آیین افتتاح صندوق قرض‌الحسنه  امداد ولایت بوشهر باتبریک عید غدیر خم نقش کمیته امداد در جامعه بشری مهم و تاثیرگذار دانست و اظهار داشت: کمیته امداد یکی از دستگاه‌های سالم، موفق و موثر در جامعه و نظام اسلامی ایران است.

  نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه کمیته امداد خوش نام و خدمتگزار و پناهگاه محرومان و مستمدان است تصریح کرد: خدمتگزاران در کمیته امداد در رسیدگی به محرومان عبادت می‌کنند.

  امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه چالش‌های فراوانی در جامعه وجود دارد افزود: در کنار چالش‌های فرهنگی، یکی از مهم‌ترین چالش‌ها در حوزه اقتصاد و معیشت است که پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه اعتباری می‌تواند در رفع مشکلات اقتصادی نقش آفرینی کند.

  صفایی بوشهری با بیان اینکه بانک‌ها در تامین تسهیلات نقش مهمی دارند افزود: هرچند بانک‌ها در خدمت به محرومان اثرگذار هستند ولی در کنار فعالیت بانک‌ها نیاز به تاسیس صندوق قرض‌الحسنه‌ای بود که ارتباط مستقیم با مددجویان کمیته امداد بود که نقش خود را در اشتغال‌زایی و کارآفرینی بیشتر ایفا کند.

  نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر توجه به حوزه کارآفرینی در عرصه مددجویان خاطر نشان کرد: با توجه به نقش اجرای طرح‌های کارآفرینی در اشتغال‌زایی و شکوفا شدن استعدادهای جوانان این طرح‌ها با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه در کمیته امداد استان بوشهر اجرایی شود.

  امام جمعه بوشهر با تاکید بر توانمندسازی اقتصادی و فرهنگی مددجویان کمیته امداد افزود: وام‌های قرض‌الحسنه ضمن اینکه زمینه توانمندسازی اقتصادی نیازمندان فراهم می‌کند زیرساخت‌های فرهنگی مهمی بدنبال دارد.

  صفایی بوشهری با تاکید بر توسعه طرح‌های خودکفایی اقتصادی مددجویان کمیته امداد گفت: استان بوشهر با توجه به داشتن ظرفیت‌های مهم و موثر باید به عنوان نخستین استان در راستای خودکفایی مددجویان مطرح شود.

  نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر توسعه صنایع پاییین دستی پتروشیمی افزود: این استان دارای محصولات مهمی در حوزه صنایع پتروشیمی است که لازم است صنایع پایین دستی این محصولات و صنایع کوچک و زودبازده مانند تولید محصولات پلاستیکی با پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه ایجاد شود.

  امام جمعه بوشهر با تاکید بر توسعه تعاونی‌های کارآفرینی در استان بوشهر افزود: با ایجاد این تعاونی‌ها و ارائه آموزش‌های لازم و پرداخت تسهیلات قرض‌الحسننه اعتباری زمینه گسترش اجرای طرح‌های کارآفرینی در جامعه هدف فراهم شود.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی