اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۸۷۶ انتشار : ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۸

  برگزیدگان اولین رویداد ملی فرآفرین ICT معرفی شدند

  مدیر دفتر تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان سازمان جهاددانشگاهی خوزستان از معرفی همه‌ی پنج تیم حاضر در اولین رویداد ملی فرآفرین ICT به مرکز رشد فناوری دانشگاه شهید چمران و سرمایه‌گذاران خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار ایسنا منطقه خوزستان، سید رضا علوی در آیین اختتامیه اولین رویداد ملی فرآفرین ICT که عصر گذشته، 26 شهریورماه در آمفی‌تئاتر دانشکده مهندسی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد، با بیان این‌که همه‌ی افرادی که در این رویداد مطلب جدیدی را یاد گرفتند و توانستند شبکه‌ی کاری خود را گسترش دهند برنده هستند، اظهار کرد: رقابت‌ها بسیار نزدیک بود و داوری با دقت بالایی انجام شد.

  وی با معرفی تیم‌های برتر این رویداد به انتخاب هیأت داوران، گفت: در این رویداد ایده "دارویاب" در رتبه‌ی چهارم، ایده‌های "آموزیار" و "گیلاس" به‌طور مشترک در رتبه‌ی سوم، ایده "گیم‌یاب" در رتبه‌ی دوم و ایده "آوابوک" نیز در رتبه‌ی اول قرار گرفتند.

  مدیر دفتر تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان سازمان جهاددانشگاهی خوزستان افزود: با رایزنی انجام‌شده همه‌ی این پنج تیم به مرکز رشد دانشگاه شهید چمران و سرمایه‌گذاران معرفی می‌شوند و تیم‌ها فرصت دارند که در این مرکز پذیرش شوند.

  علوی با بیان این‌که بر اساس صحبت‌های انجام‌شده با قائم‌مقام اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تیم‌های حاضر در این رویداد برای دریافت تسهیلات کم‌بهره با سود چهار درصد به صندوق کارآفرینی امید معرفی خواهنذد شد، تصریح کرد: یک تیم به‌صورت قطعی می‌تواند این تسهیلات را دریافت کند و دیگر تیم‌ها نیز باید شرایط را احراز کنند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایسنا؛ اولین رویداد ملی فرآفرین ICT به مدت 2 روز از پنج‌شنبه، 25 شهریورماه به همت جهاددانشگاهی خوزستان در دانشگاه شهید چمران اهواز آغاز به کار کرد؛ در این رویداد 21 ایده مطرح شد که سپس با رأی‌گیری از شرکت‌کنندگان پنج ایده انتخاب و تیم‌ها تشکیل شدند.

  شرکت‌کنندگان در این رویداد به مدت 2 روز با ابزارهایی که به آن‌ها ارائه شد، توانایی و مهارت خود در کارآفرینی را مبتنی بر شناخت بازار و نیاز مشتری به بوته‌ی آزمون گذاشتند و کارآفرینی در محیط واقعی را تجربه کردند.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی