اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۸۷۰ انتشار : ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۴
  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد مطرح کرد

  رشد 92 درصدی اعتبارات صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد

  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد از رشد 92 درصدی اعتبارات صندوق کارآفرینی امید نسبت به ابتدای سال در این استان خبر داد.

  ارسلان حسن پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یاسوج با اشاره به اینکه اعتبار ابلاغی استان در ابتدای امسال 173 میلیارد ریال بود، اظهار داشت: در سفر اخیر هیئت دولت و مدیر عامل صندوق کارآفرینی به کهگیلویه وبویراحمد  160 میلیارد ریال اعتبار به استان تخصیص داده شد.

  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه با افزدون این میزان اعتبار  صندوق نسبت به ابتدای سال  رشد 92.4 درصدی داشته است، خاطرنشان کرد: کل این اعتبارات تاکنون به استان تخصیص یافته و این در حالی است که در سال 92 اعتبار صندوق 100 میلیارد ریال بود.

  حسن پور با بیان اینکه 16 هزار و 414 درخواست مردمی در سفر رئیس جمهور به استان در سامانه سامد ثبت شده است، عنوان کرد: این تعداد به صندوق کارآفرینی امید استان ارجاع داده شد و در دستور کار صندوق قرار گرفته است و تعدادی از درخواست‌های مردمی مبنی بر تقاضای وام تا کنون پرداخت شده و مابقی در دست اقدام است.

  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه این صندوق از طرح‌ها و ایده‌هایی که سبب رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در این استان شود حمایت و نسبت به پرداخت تسهیلات به آنها اقدام می‌کند، عنوان کرد: صندوق کارآفرینی امید استان در دوسال گذشته 100 درصد اعتبارات را جذب کرده است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی