اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۸۵۶ انتشار : ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۸

  برنامه رمز موفقیت دنبال ایجاد تعامل بین نسل جوان و باتجربه ها است

  تهران- ایرنا- تهیه کننده برنامه «رمز موفقیت»، با اشاره به لزوم تعامل بین نسل جوان و افراد باتجربه گفت: برای رسیدن به جامعه ای بهتر و آبادتر نیازمند این تعامل هستیم.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار حوزه صدا و سیمای ایرنا، یلدا اسفندیاری روز سه شنبه در نشست خبری جشنواره برنامه تلویزیونی رمز موفقیت اظهار کرد: در این برنامه ضمن مصاحبه با افراد موفق در شاخه های مختلف هنری، اقتصادی، فرهنگی و کارآفرینی، می خواهیم دلیل موفقیت این افراد را به جامعه به ویژه نسل جوان نشان دهیم.
  وی افزود: در پی سری اول برنامه رمز موفقیت که از شبکه شما در 64 قسمت دو سال قبل پخش شد؛ جشنواره ای را معرفی کردیم که در آن از بزرگان تجلیل شد؛ ضمن اینکه ارتباط بین نسل جوان و نسل باتجربه با این جشنواره افزایش یافت.
  اسفندیاری ادامه داد: افراد موفقی که در این برنامه حاضر شدند صادقانه و دقیق رویدادهای زندگی خود را بیان کردند تا از میان آن نسل جوان و باانگیزه بتوانند به رمز موفقیت پی ببرند.
  وی درمورد معیارهای انتخاب افراد موفق برای سری دوم این برنامه اظهار کرد: شورای سیاستگذاری و اتاق فکر برنامه رمز موفقیت بر اساس مولفه های تاثیرگذاری، خدمت افراد به کشور و اقتصاد و فرهنگ و هنر ایران افراد را انتخاب کرده اند.
  اسفندیاری یادآور شد: تولید سری دوم برنامه رمز موفقیت به زودی آغاز شده و پخش آن از اوایل زمستان در 52 قسمت در نظر گرفته شده است.
  وی در مورد شبکه پخش این برنامه گفت: سری اول برنامه رمز موفقیت ابتدا قرار بود از شبکه سه سیما پخش شود اما بعد به شبکه شما رفت و ضمن اینکه در شبکه های استانی هم روی آنتن رفت. برای سری سوم شبکه های سه، شما و شبکه جام جم مطرح است و بعد از آماده شدن شبکه قطعی را اطلاع رسانی می کنیم.
  به گفته اسفندیاری، در این برنامه از 260 نفر از بزرگان و چهره های مطرح در عرصه هنر، فرهنگ، افتصاد و کارآفرینی در برنامه دعوت شده و از 20 نفر از آنها در جشنواره ای تقدیر می شود.
  وی خاطرنشان کرد: در این قسمت از برنامه از بزرگانی عرصه هنر خانم تهمینه میلانی، محمد صالح علا و میکائیل شهرستانی تجلیل خواهیم کرد در بخش کارآفرینی نیز افرادی چون محمد عطاردیان چهره مطرح عرصه ساختمام سازی، علی رضایی صاحب شرکت کشت و تولید گیاهان دارویی و خانم مرجان آقاجان زاده هوشیار کارآفرین برتر در زمینه های مختلف و افراد دیگر در جشنواره رمز موفقیت تقدیر می کنیم؛ ضمن اینکه در هر برنامه رمز موفقیت میزگردی با حضور پنج تن از این افراد تشکیل می شود و این برنامه در هر قسمت با مصاحبه ای نیز با یک فرد موفق همراه است.
  جشنواره رمز موفقیت جمعه جاری (26 شهریور) از 17 تا 23 در مرکز همایش های صداوسیما با حضور چهره های مطرح عرصه فرهنگ و هنر و کارآفرینی برگزار می شود.
  فراهنگ**9157**1027

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی