اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۸۵۵ انتشار : ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۸
  اسفندیاری خبر داد

  تجلیل از چهره‌های موفق هنری در دومین جشنواره «رمز موفقت»

  تهیه‌کننده «رمز موفقیت» گفت: دومین جشنواره «رمز موفقیت» با حضور چهره های مطرح عرصه فرهنگ و هنر و کارآفرینی در مرکز همایش‌های صدا وسیما برگزار می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، یلدا اسفندیاری تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی «رمز موفقیت» در نشست خبری این جشنواره که صبح امروز برگزار شده بود، گفت: در این برنامه با مصاحبه با افراد موفق در شاخه های مختلف هنری، اقتصادی، فرهنگی و کارآفرینی گفتگو و دلایل موفقیت آنها بیان می‌شود. قصد ما این است که در این برنامه دلایل موفقیت این افراد به جامعه و بویژه نسل جوان معرفی شود.

  وی با بیان اینکه پس از پخش سری اول برنامه «رمز موفقیت» که از شبکه شما در 64 قسمت 40 دقیقه‌ای پخش شد، افزود: هدف این برنامه برقراری ارتباط بین نسل جوان و نسل باتجربه گذشته است و جشنواره ای را برگزار می‌کنیم که در آن از بزرگان این عرصه تجلیل می‌شود.

  اسفندیاری اضافه کرد: ویژگی این برنامه بیان صادقانه و دقیق افراد و شخصیت‌های فرهنگی و اجتماعی از رویدادهای زندگی خود است که افرادی را برای حضور در این برنامه انتخاب کردیم تا نسل جوان و باانگیزه بتوانند به رمز موفقیت آنها پی ببرند. در هر برنامه «رمز موفقیت» میزگردی با حضور پنج تن از این افراد تشکیل می شود و این برنامه در هر قسمت با مصاحبه با یک فرد موفق همراه است.

  تهیه‌کننده «رمز موفقیت» درادامه درباره معیارهای انتخاب افراد موفق برای این برنامه گفت: شورای سیاستگذاری و اتاق فکر برنامه «رمز موفقیت» بر اساس مولفه‌های تاثیرگذاری، خدمت افراد به مردم و کشور، جایگاه اجتماعی و اقتصاد و فرهنگ و هنر ایران افراد را انتخاب کرده است.

  اسفندیاری افزود: با برنامه‌ریزی انجام شده پیش تولید و تولید سری دوم برنامه «رمز موفقیت» از ابتدای مهر ماه آغاز می‌شود و احتمالا این برنامه از اوایل زمستان برای پخش از شبکه جام‌جم آماه می‌شود.

  وی یادآور شد: در تولید برنامه «رمز موفقیت» از 260 نفر از بزرگان و چهره‌های مطرح در عرصه هنر، فرهنگ، اقتصاد و کارآفرینی در برنامه دعوت شده و از 20 نفر از آنها در جشنواره ای قدردانی می شود.

  تهیه‌کننده «رمز موفقیت» تصریح کرد: در بخش هنر این جشنواره بزرگانی از جمله تهمینه میلانی، محمد صالح علا و میکائیل شهرستانی تجلیل می‌شود و در بخش کارآفرینی نیز افرادی چون محمد عطاردیان چهره مطرح عرصه ساختمان سازی، علی رضایی صاحب شرکت کشت و تولید گیاهان دارویی و مرجان آقاجان زاده هوشیار کارآفرین برتر در زمینه های مختلف و افراد دیگر در جشنواره «رمز موفقیت» تقدیر و تجلیلی می‌شود.

  اسفندیاری گفت: دومین جشنواره «رمز موفقیت» روز جمعه 26 شهریور ماه از ساعت 17 تا 23 در مرکز همایش های صدا وسیما با حضور چهره های مطرح عرصه فرهنگ و هنر و کارآفرینی برگزار می‌شود.

  در ادامه برنامه علی بهزاد دبیر جشنواره «رمز موفقیت» گفت: این جشنواره با هدف الگوسازی افراد موفق ایرانی‌ برای جوانان و نسل امروزی برگزار می‌شود. باور این جشنواره بزرگ جلوه دادن افراد بزرگی است که در این عرصه به موفقیت و پیروزی رسیدند و قرار است که جشنواره رمز و راز این پیروزی را بزرگتر کند و جلوی راه جوانان قرار دهد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی