اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۸۴۶ انتشار : ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۷
  معاون استاندار چهارمحال و بختیاری:

  هنرمندان در مسیر کارآفرینی گام بردارند

  شهرکرد- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: هنرمندان نباید به حمایت های دولت متکی باشند وباید در مسیر کارآفرینی گام بردارند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، سیامک سلیمانی عصر چهارشنبه در آیین رونمایی از فیلم  داستانی جوجه پر اظهار داشت: هنر و هنرمند جایگاهی بسیار بزرگ در جامعه دارند و همه چیز در قالب هنر رنگ و بوی دیگری می‌گیرد.

  وی بیان کرد: فرهنگ ها با وجود هنر برای مردم به تصویر کشیده می‌شود.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه هنر جامعه را به تعالی و پیشرفت سوق می‌دهد، تاکید کرد: باید فرهنگ استان را در قالب هنر نه تنها به استان بلکه به کشور بشناسانیم.

  وی با اشاره به اینکه باید به هنر میدان و بها داد و آن را تقویت کنیم، یادآور شد: باید سعی کنیم در همه زمینه ها از جمله صنعت، کشاورزی و هنر وابسته به دولت نباشیم، بلکه دولت باید زمینه برای هنرمندان فراهم کند تا برای خود کارآفرینی کنند.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: فرهنگ اصیل و بومی استان چهارمحال و بختیاری از طریق هنر به تصویر کشیده شود و اگر هنر نبود، ما فرهنگ خود را فراموش می کردیم.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی