اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۸۳۰ انتشار : ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۳
  مدیر اشتغال کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی:

  برنامه جامع کارآفرینی در خراسان شمالی تهیه می‌شود

  مدیر اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی از تصویب برنامه جامع کارآفرینی در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان خبر داد و گفت: برنامه جامع کارآفرینی از نیمه دوم امسال در استان کلید می‌خورد.

  مجتبی نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: عملیات بررسی و مطالعات برای تهیه این طرح از 9 ماه گذشته توسط تعداد بسیاری از دستگاه‌های استانی در قالب چهار کمیته نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان (جامعه هدف اصلی) و گروه‌های خاص آغاز شد که ثمره آن تصویب طرح جامع کارآفرینی بود.

  نجفی با بیان اینکه این برنامه جامع به‌ صورت زمان‌بندی‌ شده در پنج سال در طول اجرای برنامه ششم توسعه اجرا می‌شود افزود: در قدم نخست اقدامات انگیزشی، حساس‌سازی و اطلاع‌رسانی اجرا می‌شود.

  مدیر اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی افزود: قدم‌های بعدی نیز اقدامات زیرساختی مرتبط با بخش کارآفرینی انجام و سپس افراد مربوطه در ارگان‌های مختلف را موظف به گذراندن دوره‌های مربوطه می‌کنیم در نهایت نیز کارآفرینان را به سرمایه‌گذاران خطرپذیر و نهادهای مالی متصل می‌کنیم تا کار خود را پیش ببرند.

  وی درباره اعتبار این طرح گفت: این طرح دو میلیارد و 520 میلیون تومان اعتبار استانی دارد که البته قرار است به اعتبارات ملی نیز متصل شود. از آنجایی‌ که ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز وزیر معین این استان و رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان شمالی است و ارتباط مستقیمی با طرح جامع کارآفرینی که در راستای اقتصاد مقاومتی انجام می‌شود دارد انتظار جذب منابع و اعتبارات بیشتر را نیز داریم.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی