اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۸۲۵ انتشار : ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۶
  رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران آذربایجان غربی در گفت‌وگو با تسنیم:

  آزمون کتبى صدور مجوز رسته‌های صنعت چاپ آذربایجان غربی برگزار شد

  رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران و کانون‌های تبلیغاتی آذربایجان غربی گفت: ظهر امروز آزمون کتبى صدور مجوز رسته‌های صنعت چاپ آذربایجان غربی برگزار شد.

  پیمان رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با اشاره به نحوه برگزاری این آزمون اظهار داشت: آزمون کتبى صدور مجوز در تمام رسته‌های صنعت چاپ به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اتحادیه چاپخانه داران و کانونهای آگهی و تبلیغاتی استان آذربایجان غربی و با حضور شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف استان ظهر امروز  در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

  وی گفت: در این آزمون 38 نفر از متقاضیان مجوز در رسته دیجیتال در بخش تخصصی مربوط به این نوع از چاپ شرکت کردند.

  رضایی افزود: برای آزمون رسته افست نیز ٢ نفر متقاضی وجود داشت که از این دو نفر نیز آزمون تخصصی مرتبط به عمل آمد.

  رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران و کانون‌های تبلیغاتی آذربایجان غربی گفت: در رسته سیلک نیز ٣ نفر متقاضی در این آزمون شرکت کرده بودند.

  وی تصریح کرد: متقاضیان در صورت قبولی در آزمون کتبی در آزمون عملی هر رسته در چاپخانه‌های معتمد اتحادیه که به‌صورت کار با دستگاههای مرتبط و پرسش‌های شفاهی همراه است شرکت می‌کنند.

  رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران و کانون‌های تبلیغاتی آذربایجان غربی اظهار داشت: این آزمون برای ارزیابی آمادگی و تخصص  متقاضیان این حوزه  برگزار می‌شود که امسال برای ششمین دوره برگزار شد.

  وی تصریح کرد: قدمت صنعت چاپ در استان به 70 سال می‌رسد و آذربایجان غربی در زمینه صنعت چاپ رتبه چهارم کشوری را به خود اختصاص داده بنابراین اخذ آزمون و صدور مجور برای افراد توانمند در این حوزه از اهمیت خاصی برخوردار است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :صنعت تبلیغات