اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۸۱۰ انتشار : ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۲

  تقدیر از برگزیدگان رویداد کارآفرینی مهارتی «فناورد»

  مراسم اختتامیه اولین دوره رقابتهای تخصصی مهارت سنجی «فناورد» به صورت استانی و با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور، 16 شهریورماه برگزار می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایسنا، در مراسم اختتامیه این رقابت‌ها که با سخنرانی دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و علی آقا محمدی رییس کمیسیون علمی مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار می‌شود، به برگزیدگان مسابقات، جوایزی اهدا خواهد شد.

  این مراسم در سالن مجتمع فرهنگی و هنری فجر شهر همدان از ساعت 14 تا 16:30 برگزار می‌شود.

  پیش از این دو مرحله از رقابتهای «فناورد» به صورت ملی در دانشگاه شریف و تهران برگزار شده بود و همدان میزبان اولین دوره رقابتهای استانی فناورد است.

  «فناورد» استان همدان پس از نیازسنجی‌های صورت گرفته از استان، در سه رشته صنایع تبدیلی برای تبدیل عسل مازاد استان همدان، بسته‌بندی صنایع سفال و همچنین برنامه‌نویسی کامپیوتر برگزار شد و بیش از 90 متخصص آثار خود را ارسال کردند. کمک به تجاری‌سازی این ایده‌ها، از خدماتی است که فناورد به برگزیدگان ارائه خواهد کرد.

  اهداف اصلی برگزاری مسابقات استانی «فناورد»، حل نیازمندی‌های استانی در بخش کسب‌وکار بومی و اتصال نیروی متخصص به صنعت استان است. «فناورد» با هدف تسهیل ارتباط صنعت و بازار کار با جامعه متخصصین از سال 1393 اقدام به برگزاری رقابت‌های سراسری فناورد کرده است. این رقابت‌ها در وهله اول به شناسایی نیازمندی‌های بخش صنعت پرداخته و با تعریف سنجه‌های مناسب اقدام به شناسایی و ارزیابی افراد توانمند از سراسر کشور در حوزه‌های شناسایی شده می پردازد. در آخرین دوره این رقابت‌ها بیش از 3500 نفر در 6 رشته و 17 گرایش در دانشگاه صنعتی شریف به رقابت پرداختند.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی