اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۸۰۸ انتشار : ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۲
  عضو شورای شهر گچساران در گفت‌وگو با تسنیم:

  خانه کارآفرینی زنان در گچساران راه‌اندازی می‌شود

  عضو شورای شهر گچساران گفت: خانه کارآفرینی زنان در این شهرستان راه‌اندازی می‌شود.

  محبوبه رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گچساران اظهار داشت: کانون فرهنگی و اجتماعی بانوان در شهرستان گچساران در حال راه‌اندازی بوده و پس از اخذ مجوز آن افتتاح می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه این کانون فرهنگی و اجتماعی در ساختمان شورای شهر راه‌اندازی می‌شود، افزود: رسیدگی به امور و مشکلات بانوان شهر از اهداف اصلی راه‌اندازی این کانون فرهنگی و اجتماعی است.

  عضو شورای شهر گچساران از راه‌اندازی بازارچه ویژه بانوان در این شهر خبر داد و گفت: این بازارچه با هدف اشتغال‌زایی و توسعه فعالیت‌های اقتصادی زنان در این شهر راه‌اندازی می‌شود.

  رضایی افزود: در این بازارچه تولیدی‌های زنان در زمینه‌های مختلف از جمله صنایع‌دستی با هدف فروش محصولات آن‌ها قرار داده می‌شود و این بازارچه می‌تواند زمینه اشتغال زنان سرپرست خانوار را فراهم کند.

  وی از تجهیز پارک بانوان شهرستان گچساران خبر داد و عنوان کرد: پارک بانوان در این شهر به‌زودی افتتاح شده و تجهیز این پارک در دستور کار شهرداری و شورای اسلامی شهر قرار دارد.

  عضو شورای شهر گچساران از راه‌اندازی خانه کارآفرینی زنان در این شهر خبر داد و گفت: این خانه کارآفرینی با هدف فروش محصولات و بازاریابی برای محصولات در صورت تأمین اعتبار در پارک بانوان این شهر راه‌اندازی می‌شود.

  رضایی خاطرنشان کرد: برپایی نمایشگاه‌های فصلی ویژه زنان برای ارائه محصولات آن‌ها قرار است در شهرستان گچساران از دیگر برنامه‌های در دست اقدام است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی