اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۸۰۴ انتشار : ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۶

  امام جمعه یزد: زمینه حضور تولیدات استان در بازارهای جهانی فراهم شود

  یزد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: تولید یزد و ایران با مشکل بازاریابی داخلی و خارجی روبروست و باید زمینه حضور بیشتر تولیدات در بازارهای جهانی فراهم شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی امام جمعه یزد ، آیت الله محمد رضا ناصری در دیدار با مدیران بندرخشک یزد افزود: یکی از نکاتی که در استان یزد هم جای آن خالی است مسئله بازاریابی برای تولیدات است.
  وی با اشاره به اینکه بازاریابی در زمینه تولید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است گفت: هر کسی برای تولیدش نیاز به بازار دارد که این بازار در خارج و یا داخل باید تامین شود.
  امام جمعه یزد با اشاره به اینکه در زمینه واردات هم باید بازاریابی مناسب صورت گرفته و بهترین کالا با پایین ترین قیمت ممکن خریداری شود عنوان کرد: در طرح های اقتصادی باید توجه به این موضوع انجام شود.
  ناصری به ظرفیت استان یزد در زمینه تولید کاشی اشاره کرد و ادامه داد: الان بخشی از تولیدات کاشی استان یزد بدون فروش باقی مانده و علت آن هم تا حد زیادی مربوط به بازاریابی است.
  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد خاطر نشان کرد: اگر بازاریابی درستی انجام می شد الان نباید کاشی یا دیگر تولیدات روی دست ما بماند باید سعی شود که بازارهای جهانی را برای تولیدات ایجاد کنیم.
  وی تاکید کرد: البته باید مراقب باشیم که عده ای برای سودجویی اقدام به انحصاری کردن این فعالیت ها برای خودشان kکنند و بعد از گذشت مدتی مسائل حاشیه ای برای این عرصه ایجاد شود.
  امام جمعه یزد گفت: در عین حال بازاریابی مناسبی اگر وجود داشته باشد و بتوانیم محصولات خود را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کنیم، در تولید و اشتغال و اقتصاد کشور رونق ایجاد می شود.
  عملیات ساخت نخستین بندر خشک تعاونی کشور در زمینی به مساحت 700 هکتار از سال 1390آغاز شده و هم اکنون همه زیرساخت های آن انجام شده است.
  این بندر با مشارکت و سرمایه گذاری مردم به عنوان بزرگترین محسوب می شود که تاکنون 500 میلیارد ریال برای آن هزینه شده ، 200میلیارد ریال نیز آماده هزینه کردن است و در فاز اول سه هزار میلیارد ریال هزینه خواهد شد.
  7536/ 6197

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی