اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۷۸۸ انتشار : ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۸

  تربیت کارآفرین ، اخلاق مداری و کارآفرینی محور کاری دانشگاه تهران

  کرج- ایرنا- رئیس دانشگاه تهران اعلام کرد که تربیت نیروی انسانی کارآفرین ، ایجاد کارآفرینی و اخلاق مداری سه برنامه محوری این دانشگاه است.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایرنا ، محمود نیلی احمد آبادی روز یکشنبه در آئین تودیع و معارفه رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران در کرج افزود: دانشگاه تهران دربرنامه سوم خود این سه محوراصلی را در صدربرنامه ها قرارداده که این سه موضوع براساس اقتصاد مقاومتی تنظیم شده است.
  وی بیان داشت: تلاش براین است که برنامه های منطبق با اقتصاد مقاومتی در دانشگاه تهران اجرا شود.
  نیلی احمدآبادی، تعداد دانشجویان تحت پوشش دانشگاه تهران را 49 هزار نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد 2هزارو 400 دانشجو،خارجی هستند.
  وی افزود: ستاد اقتصاد مقاومتی نیز تعدادی برنامه به دانشگاه تهران اعلام کرده که با برنامه ریزی انجام شده سعی بر فعال کردن آن ها داریم.
  نیلی احمدآبادیاظهار داشت: یکی ازبرنامه های مهم دیگر دراین دانشگاه قرارگرفتن دانشگاه تهران درتراز 200 دانشگاه برتر جهان است که موضوع به صورت ویژه دنبال می شود و خوشبختانه استانداردها و ظرفیت های لازم برای این دانشگاه وجود دارد تا به رتبه مورد نظر برسد.
  وی دربخش دیگری ازسخنانش به فعالیت این دانشگاه دربخش آب پرداخت وبیان داشت: دانشگاه تهران یکی از گسترده ترین فعالیت های خود را به بخش آب معطوف داشته است.
  نیلی احمدآبادی گفت: اکنون دانشکده های فنی، محیط زیست و ابوریحان دربخش آب فعالیت می کنند و بیش از270 نفر عضوهیات علمی مستقیم دربخش آب درگیرهستند.
  این مسئول افزود: به تازگی یک موسسه بین المللی اطلاعات آب با همکاری دانشگاه تهران ، وزارت نیرو و یونسکو تشکیل شده و شروع به کار کرده است که امیدواریم به زودی شاهد فعالیت گسترده آن باشیم.
  وی اظهار داشت: این موسسه پروژه هایی در زمینه آب، محیط زیست و آبرسانی در دست اقدام دارد.
  رئیس دانشگاه تهران با اشاره به تنوع رشته های تحصیلی این دانشگاه گفت:
  تلاش شده با کشورهای مختلف ارتباطات بین رشته ای و تبادل استاد ودانشجو داشته باشیم.
  دراین آیین از خدمات علی سلاجقه قدردانی و سید حسین گلدانساز به عنوان رئیس جدید پردیس کشاورزی ومنابع طبیعی دانشگاه تهران مستقر در کرج معرفی شد.
  2098/ 6155

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی