اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۷۸۷ انتشار : ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۸

  نخستین رویداد ملی کارآفرینی دریایی

  در راستای افزایش و رشد خلاقیت و بروز ایده‌های نوین، مرکز رشد واحدهای فناور نوشهر با همکاری پارک علم و فناوری مازندران نخستین رویداد ملی استارتاپ دریایی با محوریت صنایع دریایی برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایسنا،  در راستای گسترش فرهنگ ایده پردازی و کارآفرینی در حوزه دریایی، دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) در نظر دارد با همکاری نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، پارک علم و فناوری مازندران، ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی و سازمان صنایع دریایی اولین رویداد ملی کار آفرینی دریایی را با محوریت صنایع دریایی، محیط زیست، شیلات و... در مورخه 12 شهریور ماه 95 همزمان با دومین همایش ملی فناوری های دریایی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) با حضور مدیران ارشد صنایع دریایی کشور و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  برگزار کرد.
   
  بر اساس این گزارش، به منظور گردآوری و تسهیل ارتباطات اضلاع مثلث کارآفرینی (ایده پردازان، سرمایه گذاران، افراد باتجربه و نخبگان علمی) و سرعت ورود ایده ها به بازار تولید محصولات، رویداد های کارآفرینی  در سراسر دنیا و با موضوعات مختلف شکل گرفته‌اند تا جریان تبدیل ایده به پدیده و در نهایت ورود به بازار را تسهیل و تسریع کند. 

  به همین منظور از همه محققان، دانشجویان، صنعتگران و تمامی علاقه مندان  حوزه صنایع دریایی دعوت شد تا ایده های خود را با حمایت های مالی و حضور مستقیم سرمایه گذاران داخلی و خارجی و مدیران صنایع دریایی به طرح های صنعتی تبدیل کنند.

  این رویداد بزرگ با هدف جذب ایده در حوزه صنایع دریایی، محیط زیست و شیلات هم‌زمان با همایش ملی فناوری دریای در نوشهر برگزار شد.

  لازم به ذکر است، رویداد ملی کارآفرینی در حوزه دریا در روز یازدهم شهریور 95 و همزمان با دومین همایش ملی فناوری‌های دریایی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) شهرستان نوشهر با حضور مدیران ارشد صنایع دریایی کشور برگزار شد.

  بعد از داوری تقریبا 100 ایده برتر 10 ارائه شفاهی صورت گرفت و از سه ایده برتر از سوی  ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی در اختتامیه تقدیر شد.

  پایان پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی