اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۷۶۴ انتشار : ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۵

  رویکرد صندوق کارآفرینی امید توسعه کسب وکارهای خرد است

  ایلام - ایرنا-مدیر صندوق کارآفرینی امید استان ایلام گفت: رویکرد وسیاست های این صندوق کارآفرینی بر محور حمایت از ایجاد و توسعه کسب وکارهای خرد و کوچک و غیر مزدبگیری متمرکز است .

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایرنا ، جعفر شرف خانی در گفت وگویی خبری افزود: صندوق کارآفرینی امید به دنبال ایجاد و توسعه کسب وکارهای خرد و کوچک، حمایت از موسسات خیریه اشتغالزا، حمایت از صندوق های خرد محلی زنان روستایی و عشایر، حمایت از اجزای طرح اشتغالزایی در قالب هر روستا یک محصول ، حمایت از طرح های مشارکتی و غیرمشارکتی در مناطق محروم ، حمایت از برندهای داخلی در توسعه شبکه فروش وخدمات پس از فروش، حمایت از حلقه های مفقوده خوشه های کسب وکاراست.
  وی ترویج و حمایت از پشتیبانان مشاغل خانگی در توسعه شبکه تامین، تولید وعرضه محصولات و حمایت از اصناف وبازاریان در قالب طرح سپرده گذاری امید را از دیگر محورهای فعالیت این صندوق ذکر کرد.
  مدیر صندوق کارآفرینی امید استان ایلام اضافه کرد: این صندوق پس از روی کارآمدن دولت تدبیر وامید با تغییر روش پرداخت تسهیلات سعی کرده است منابع اعتباری خود را بصورت منسجم و باهدف ایجاد اشتغال پایدار در اختیار صاحبین کسب وکارهای خانگی خرد وکوچک قرار دهد.
  وی تشویق کسب وکارهای مبتنی بر مدل های خطی، مرکب، منظومه ای و مانند آن و همکاری با نهادهای تخصصی در شناسایی خوشه ها، زنجیره های ارزش و برندها و همچنین اعزام تولیدکنندگان به دوره های آموزشی بین المللی ،حضور درنمایشگاههای تخصصی داخلی و خارجی ، شبکه سازی و برندسازی و بکارگیری آخرین دستاوردهای نهادهای مرجع و کشورهای همگن را خط مشی کنونی صندوق کار افرینی امید عنوان کرد.
  شرف خانی با اشاره به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از عملکرد تسهیلات پرداختی در بخشهای مختلف اقتصادی در حوزه های صنعت،کشاورزی ،خدمات ، ضروری وازدواج تصریح کرد: میزان پرداخت تسهیلات در دولت تدبیر و امید رشد چشمگیر نسبت به دوره ماقبل داشته است.
  وی گفت: در شش هزار و 185 فقره تسهیلات به مبلغ 602میلیارد و میلیون 586ریال در حوزه های مختلف اقتصادی در سه ساله دولت تدبیر وامید پرداخت شده است .
  وی خاطر نشان کرد: در چهار ساله دولت قبل سه هزار و 993 فقره تسهیلات به مبلغ 277 میلیارد و566ریال پرداخت شده بود .
  6034

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی