اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۷۴۱ انتشار : ۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۸
  رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه بجنورد :

  مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی بجنورد دانشجو می پذیرد

  بجنورد - رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه بجنورد از پذیرش دانشجوی روابط عمومی، بازاریابی و امور فرهنگی در این مرکز خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان شمالی، مریم یزدان‌پناه اظهار کرد: پذیرش دانشجو در رشته‌های فرهنگی و رسانه‌ای کاربردی، فرصتی مغتنم برای استان در راستای ارتقای سطح دانش در این حوزه‌ها محسوب می شود.

  وی ادامه داد: با توجه به نیاز استان به تقویت دانش کاربردی در این حوزه‌ها و با پیگیری‌های انجام شده، این رشته‌ها مجددا در ردیف رشته‌های مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه بجنورد قرار گرفت.

  یزدان‌پناه افزود: در این راستا، برای رشته روابط عمومی در مقطع کارشناسی در بهمن ماه ۹۵ بدون آزمون دانشجو پذیرفته می‌شود.

  وی ادامه داد: همچنین برای رشته‌های امور فرهنگی و بازاریابی در مقطع کاردانی، برای بهمن ۹۵ بدون آزمون دانشجو پذیرفته خواهد شد.

  یزدان‌پناه گفت: علاوه براین، این مرکز درمهرماه ۹۵ در مقطع کاردانی در رشته‌های امور بانکی، حسابداری مالی، شبکه‌های کامپیوتری و حقوق ثبتی، دانشجو می‌پذیرد.

  وی افزود: همچنین در همین مقطع برای ورودی بهمن ۹۵، در رشته‌های حسابداری دولتی و فن‌آوری اطلاعات، اینترنت و شبکه‌های گسترده، دانشجو پذیرفته می‌شود.

  وی یادآور شد: متقاضیانی که تا بهمن ماه امسال موفق به اخذ دیپلم می شوند نیز می توانند برای ورودی بهمن ماه ثبت نام کنند.

  یزدان‌پناه رشته‌های کارشناسی این مرکز علاوه بر رشته روابط عمومی را حسابداری مالی، شبکه‌های کامپیوتری و فناوری اطلاعات با پذیرش مهر ۹۵ و حسابداری دولتی و تجارت الکترونیک، با پذیرش بهمن ۹۵ ذکر کرد.

  رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه بجنورد یادآور شد: افراد می‌توانند از هفتم تا ۱۴ شهریور ماه سال جاری برای ثبت‌نام در رشته‌های کاردانی به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

  وی گفت:  همچنین ثبت‌نام برای مقطع کارشناسی از هفته آینده آغاز خواهد شد.

  یزدان‌پناه افزود: دفترچه انتخاب رشته با پذیرش برای دو نیمسال مهر و بهمن ۹۵ منتشر می‌شود و به این ترتیب دانشجویانی که بهمن ماه فارغ‌التحصیل می‌شوند از هم‌اکنون می‌توانند برای ادامه تحصیل ثبت‌نام و در ورودی بهمن دانشجو شوند.

  وی همچنین گفت: به متقاضیان وام دانشجویی، تخفیف شهریه برای نفرات اول تا سوم هر رشته، تخفیف شهریه برای نفرات برتر مسابقات ورزشی استان و تخفیف شهریه برای فعالان تشکل‌های دانشجویی اعطاء می‌شود.

  گفتنی است: مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی بجنورد به‌عنوان نخستین و بزرگترین مرکز علمی کاربردی خراسان شمالی با ۱۶ کدرشته فعال است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی