اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۷۳۸ انتشار : ۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۳
  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گلستان:

  11 میلیارد تومان به طرح‌های اقتصاد مقاومتی استان گلستان اختصاص یافت

  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان گلستان گفت: بازارمحور بودن طرح های اقتصاد مقاومتی برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و 11 میلیارد تومان به طرح‌های اقتصاد مقاومتی استان گلستان اختصاص یافت.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از گرگان، حسن پهله وری ظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه با اشاره به سیاست‌های حمایتی این صندوق از کار آفرینان اظهار داشت: از سیاست‌های مهم و کلی این صندوق حمایت از برندهای داخلی است که تفاهم‌نامه‌‌هایی با این برندها در تهران و سراسر کشور بسته شده است.

  وی افزود: تولید کنندگان و نمایندگی‌های برندهای ایرانی درشهرستان‌ها می‌توانند تسهیلاتی تا سقف یک میلیارد ریال دریافت کنند و صندوق کارآفرینی امید تا 5 سال وظیفه حمایت از نمایندگی‌های شهرستانی برندهای ایرانی را دارد.

  پهله‌‌وری در مورد طرح‌های حمایتی صندوق کارآفرینی امید گلستان از بانوان تصریح کرد: در سال94، 610 نفر با اعتباری بالغ بر 126میلیارد ریال از این صندوق تسهیلات دریافت کرده‌اند که این میزان در 5 ماهه سال جاری به  125پرونده رسیده و در حال پیشرفت چشم‌گیری در این خصوص هستیم.

  مدیرصندوق کارآفرینی امید گلستان اظهار داشت: به دنبال بومی‌سازی تولید محصولات هستیم که در همین راستا می‌خواهیم برندی را با نام عسل گلستان برای بهره‌برداری از همه محصولات عسل در استان به ثبت برسانیم.

  وی درباره فعالیت این صندوق در روستاهای استان گفت: از دیگر سیاست‌های استانی ما طرح هر روستا یک محصول است که می‌خواهیم محصولات تولیدی هر روستا را با نام تجاری همان روستا در بازار عرضه کنیم و در همین راستا در حال حمایت از تولیدکنندگان روستاهای عطاآباد شهرستان آق‌قلا و وامنان شهرستان آزادشهر هستیم.

  مدیرعامل صندوق کارآفرینی درباره برنامه‌های استانی این صندوق در خصوص طرح‌های اقتصاد مقاومتی گفت: بازار محور بودن طرح‌های اقتصاد مقاومتی برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در این خصوص نیز در کارگروه اقتصاد مقاومتی اعتباری بالغ بر11میلیارد تومان برای طرح‌های اقتصاد مقاومتی اختصاص داده‌ایم.

  وی به بزرگ‌ترین حمایت خود ازکارگروه‌های کارآفرینی اشاره کرد و گفت: بزرگ‌ترین حمایت ما در شهرستان گنبدکاووس در حمایت از یک تعاونی با اعتباری بالغ  بر 4 میلیارد تومان صورت گرفته که این طرح در آینده‌ای نزدیک افتتاح می‌شود.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی