اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۷۳۷ انتشار : ۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۳
  معاون صندوق کارآفرینی امید کشور:

  تسهیلات اعتباری برای ایجاد 51 هزار فرصت شغلی در استان‌ها پرداخت می‌شود‌

  معاون ساماندهی و توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید گفت: با حمایت از تولیدات داخلی سالانه تسهیلات اعتباری برای ایجاد 51 هزار فرصت شغلی در استان‌ها پرداخت می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، علی اصحابی بعدازظهر امروز در نشست با مسئولان صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر با بیان اینکه سالانه 51 هزار فرصت شغلی  از طریق صندوق کارآفرینی امید در کشور ایجاد می‌شود اظهار داشت: این صندوق با راه‌اندازی طرح‌های اقتصادی و اشتغال‌زایی خرد و کوچک زمینه توسعه کسب و کار و اتصال آن به طرح‌های بزرگ و متوسط فراهم می‌کند.

  وی طرح‌های گردشگری، صنعتی، تولید پوشاک، طرح‌های کشاورزی و صنایع دستی را از اولویت‌های صندوق کارآفرینی امید دانست و خاطر نشان کرد: با حمایت از تولیدات داخلی سالانه تسهیلات اعتباری برای ایجاد 51 هزار فرصت شغلی در استان‌ها پرداخت می‌شود.

  معاون ساماندهی و توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید با بیان اینکه استقبال خوبی از طرح‌های مشارکت اشتغال‌زایی می‌شود گفت: 88 طرح‌ مشارکتی اشتغال‌زایی در راستای سیاست‌های اقتصادی مقاومتی اجرایی شد که در این زمینه 200 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شد.

  اصحابی با بیان اینکه هر روستا یک محصول را از شعار صندوق کارآفرینی امید دانست وگفت: کاهش نرخ بیکاری از سیاست‌های این صندوق است به گونه‌ای که سالانه یک میلیون نفر از طریق دستگاه‌های مختلف مشغول بکار می‌شوند که 51 هزار فرصت شغلی از طرق صندوق کارآفرینی امید محقق می‌شود.

  وی با اشاره به اجرای طرح‌های مشارکتی در اقتصاد محلی افزود: در راستای منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی طرح‌های مشارکتی  در 15 استان اجرای شده است.

  معاون ساماندهی و توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید با بیان اینکه 88 طرح مشارکتی اشتغال‌زایی اجرایی شده است خاطر نشان کرد: برای اجرای 88 طرح‌ مشارکتی اشتغال‌زایی اقتصاد محله‌ای در راستای سیاست‌های اقتصادی مقاومتی 200 میلیارد تومان تسهیلات از طریق صندوق و 800 میلیارد ریال نیز ازطریق سهامداران تامین شد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی