اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۷۲۸ انتشار : ۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۹
  رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی خبر داد

  اعزام هیئت تجاری ـ بازاریابی خراسان شمالی به آذربایجان و گرجستان

  رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی از اعزام هیئت تجاری ـ بازاریابی این استان به کشورهای جمهوری آذربایجان و گرجستان خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از بجنورد و به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی، محمد صمدی اظهار داشت: هیئت تجاری ـ بازاریابی متشکل از 22 نفر از تجار و بازرگانان خراسان شمالی به مدت یک هفته به کشورهای جمهوری آذربایجان و گرجستان اعزام می‌شود.

  صمدی گفت: این هیئت برای بازاریابی در بخش‌های گوناگون ازجمله صنعت، تجارت، کشاورزی، توریسم و مواد غذایی به این کشورها اعزام می‌شود.

  وی هدف از اعزام این هیئت را مطالعه بازار و امکان‌سنجی برای توسعه صادرات غیرنفتی و مبادلات تجاری با کشور آذربایجان و گرجستان عنوان کرد و افزود: ملاقات تجاری با اعضای اتاق مشترک ایران در گرجستان، اتاق بازرگانی تفلیس، وزارت کشاورزی، سفارت ایران و ملاقات با تجار گرجستان و نیز بازدیدهای صنعتی ازجمله برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در اعزام هیئت به گرجستان است.

  صمدی خاطرنشان کرد: همچنین این هیئت تجاری خراسان شمالی در سفر به باکو، ملاقات با سفیر ایران در باکو، اعضای اتاق بازرگانی این کشور و نیز بازدیدهای صنعتی از کارخانه‌ها و ملاقات تجاری برای سرمایه‌گذاری مشترک نیز در برنامه خود دارد.

  رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی افزود: هیئت گرجستانی نیز در هفته گذشته برای مبادله تجاری و سرمایه‌گذاری مشترک در خراسان شمالی حضور یافت که منجر به انعقاد تفاهم‌نامه مشترکی نیز شد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی