اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۷۲۱ انتشار : ۵ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۳

  صندوق کارآفرینی امید 23 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه در کشور پرداخت کرد

  ایلام - ایرنا - مدیرکل توانمند سازی صندوق کارآفرینی امید گفت: این صندوق در طول سه سال فعالیت دولت یازدهم بیش از 23 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه در کشور پرداخت کرده است.

  علیرضا همتی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در چرداول اظهار کرد: این مقدار تسهیلات در بخش های مختلف اقتصادی، کشاورزی، صنعتی و خدماتی به بیش از 146 هزار متقاضی کسب و کار پرداخت شده و زمینه اشتغالزایی پایدار برای 200 هزار نفر را فراهم کرده است.
  وی افزود: در حوزه وام قرض الحسنه ازدواج و ضروری نیز صندوق کارآفرینی امید در سه سال اخبر به بیش از 200 هزار زوج و افراد کم توان مالی 9 هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده که نسبت به مدت مشابه در دولت قبل بیش از 530 درصد رشد داشته است.
  همتی مهمترین اولویت های صندوق کارآفرینی امید را شناسایی طرح های موفق، افراد توانمند، خیریه های اشتغالزا و روستاهای توانمند در زمینه اشتغالزایی پایدار و حمایت مالی از آنها اعلام کرد.
  مدیرکل توانمند سازی صندوق کارآفرینی امید کشور یادآور شد: این صندوق در دولت یازدهم روش پرداخت تسهیلات خود را از خود اشتغالزایی انفرادی به کسب و کارهای مبتنی بر مدل های خطی، مرکب و منظومه ای تغییر داده است.
  وی تاکید کرد: همکاری با نهادهای تخصصی در شناسایی خوشه ها، زنجیرهای ارزش و برند، اعزام تولید کنندگان به دوره های آموزشی بین المللی و حضور در نمایشگاه های بین المللی از دیگر برنامه های این صندوق در سه سال گذشته بوده است.
  همتی گفت: با روی کار آمدن دولت یازدهم و تاکید ریاست جمهوری در پرداخت تسهیلات و اعتبارات به صورت منسجم و با هدف اشتغالزایی پایدار اقدام کرده و این روند همچنان ادامه دارد.
  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایرنا، هشت طرح اشتغالزا با هفت میلیارد ریال سرمایه گذاری و استفاده از تسهیلات صندوق کارآفرینی امید و اشتغالزایی 34 نفر در شهرستان چرداول روز پنجشنبه با حضور فرماندار این شهرستان و مسئولان این صندوق و به بهره برداری رسید.
  مهمترین این طرح ها راه اندازی کارگاه های تولید یو پی وی سی، شیشه دو جداره، سمند پلاست و MDF است.
  مدیرکل توانمند سازی صندوق کارآفرینی امید به منظور شرکت در آیین بهره برداری از طرح های اشتغالزا شهرستان چرداول با استفاده از تسهیلات قرض الحسنه این صندوق روز پنجشنبه به استان ایلام سفر کرد.
  شهرستان 67 هزار نفری چرداول به مرکزیت شهر سرابله در 35 کیلومتری ایلام قرار دارد.
  7176/9002

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی