اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۷۲۰ انتشار : ۵ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۳
  معاون رئیس جمهور در زنجان:

  صادرات از واردات پیشی گرفته است/حمایت از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان در اولویت دولت است

  معاون پارلمانی رئیس جمهور ضمن تاکید بر حمایت از سرمایه‌گذاری و کارآفرینی گفت: معتقدیم سرمایه‌گذاری و کارآفرینی عامل توسعه و رونق اقتصادی محسوب می‌شود به همین دلیل حمایت از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان در اولویت دولت یازدهم قرار دارد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از زنجان، حسینعلی امیری در مراسم افتتاح مجتمع کاغذسازی راشا کاسپین ایرانیان اظهار داشت: عملیات اجرایی این شرکت با همت مدیران ذیربط در کمتر از 24 ماه پایان یافته و در حال حاضر مجتمع کاغذسازی راشا کاسپین ایرانیان از جمله واحدهای کم‌نظیر خاورمیانه و بی‌نظیر کشور محسوب می‌شود.

  وی میزان اشتغال مستقیم و غیرمستقیم در مجتمع کاغذسازی راشا کاسپین ایرانیان را به ترتیب 250 و بیش از یک هزار نفر عنوان کرد.

  معاون پارلمانی رئیس جمهور فعالان اقتصادی را از تلاشگران حوزه صنعت و معدن و بخش اقتصاد دانست و بر حمایت از اشتغالزایی، تولید و کارآفرینی تاکید کرد.

  وی با اعلام اینکه ایجاد حتی یک شغل برای دولت اهمیت دارد، خاطرنشان کرد: توجه به طرح‌های مربوط به اقتصاد مقاومتی از اولویت‌های نخست دولت است.

  امیری با اشاره به اینکه صادرات بهبود یافته و حتی صادرات از واردات نیز پیشی گرفته است، وضعیت اقتصادی کشور در اواخر سال 91 و اوایل سال 92 را مطلوب گزارش کرد و گفت: مسائل مربوط به عدم ثبات در قیمت و تغییرات سینوسی در قیمت ارز با تدبیر دولت یازدهم برطرف و حل شد.

  معاون پارلمانی رئیس جمهور ضمن تاکید بر حمایت از سرمایه‌گذاری و کارآفرینی خاطرنشان کرد: معتقدیم سرمایه‌گذاری و کارآفرینی عامل توسعه و رونق اقتصادی محسوب می‌شود به همین دلیل حمایت از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان در اولویت دولت یازدهم است.

  اسدالله درویش‌امیری نیز در این مراسم با اشاره به استقرار شهرک‌ها و نواحی صنعتی در استان زنجان تصریح کرد: در حال حاضر 13 شهرک صنعتی و ناحیه صنعتی در استان زنجان به ثبت رسیده است.

  استاندار زنجان در مورد وضعیت اشتغال در استان ابراز کرد: زنجان در بخش اشتغال با میانگین کشوری فاصله کمی دارد.

  وی ضمن تاکید بر لزوم توجه به توسعه و رونق و آبادانی استان زنجان خاطرنشان کرد: هر شخص سرمایه‌گذاری با هر نگرش و نگاهی قصد سرمایه‌گذاری در استان زنجان را داشته باشد به طور قطع مورد حمایت ما است.

  درویش‌امیری با اشاره به اینکه به عنوان نماینده عالی دولت و نظام به هیچ عنوان قادر نیستم به تنهایی کاری را انجام دهم، عنوان کرد: همه این سرمایه‎‌هایم که شامل آبرو، اعتبار و تجربه و اندکی دانش است را برای خدمت در اختیار مردم خواهم گذاشت.

  وی در پایان از نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان استان خواست تا با همکاری یکدیگر تمامی موانع رشد و توسعه اقتصادی را برطرف کنند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی