اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۷۱۴ انتشار : ۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۳
  اصفهان؛

  صندوق کارآفرینی امید، حامی معتادان بهبود یافته خمینی شهر

  کارگاه کارآفرینی معتادان بهبود یافته خمینی شهر با یک میلیارد ریال هزینه راه اندازی شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،با بهره برداری از این کارگاه سنگبری تزئینی زمینه اشتغال 20 نفر از معتادان بهبود یافته شهرستان خمینی شهر فراهم شد.

  معاون ساماندهی و توانمند سازی صندوق کارآفرینی امید در مراسم راه اندازی این کارگاه گفت: صندوق کارآفرینی امید به عنوان یک موسسه مالی و اعتباری زیر نظر دولت در کنار دیگر موسسات مالی وظیفه احیای کسب و کار، مشاغل کوچک و متوسط را بر عهده دارد و این صندوق سالانه به 51 هزار نفر تسهیلات اشتغال پرداخت می کند.

  علی اصحابی با اشاره به تفاهمنامه ی منعقد شده از سوی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: ما با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر استان از کارگاه های اشتغال زای معتادان بهبود یافته و اصلاح شده حمایت می کنیم

  وی افزود: تا کنون نزدیک به 600 صندوق کارآفرینی روستایی در سطح کشور راه اندازی شده است.

  معاون ساماندهی و توانمند سازی صندوق کارآفرینی امید گفت: سالانه بیش از 2 هزار میلیارد ریال برای تسهیلات ازدواج 70 هزار زوج جوان پرداخت می شود و این صندوق تنها نهادی است که هیچ زوج متقاضی در صف دریافت تسهیلات آن انتظار نمی کشد.

  اصحابی افزود: مسئولیت صندوق کارآفرینی امید بر عهده رئیس جمهور و هیأت دولت می باشد و منابع این صندوق دولتی است.  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی