اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۷۰۷ انتشار : ۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۲
  معاون وزیرکار در چرام:

  شهرستان چرام به مرکز پایلوت قرارگاه کارآفرینی و اشتغال در کشور تبدیل می‌شود‌

  معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌ها، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شهرستان چرام به مرکز پایلوت قرارگاه کارآفرینی و اشتغال در کشور تبدیل می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از چرام، جمشید تقی‌زاده  ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان چرام با اشاره به گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: بهترین الگو برای مدیران ما ساده زیستی و ادب شهیدان رجایی و باهنر است که باید سرلوحه کارهای خود قرار دهیم.

  وی افزود: باید آفرین گفت به کسی که هفته دولت را متبرک کرد به نام این شهیدان تا مدیران جامعه اسلامی در مدیریت خود همیشه عملکرد مدیریتی شهید رجایی و باهنر را به یاد داشته باشند و بتوانند این مدیریت را عملیاتی و اجرا کنند.

  معاون حقوقی و امور مجلس وزارت تعاون با اشاره به خدمات دولت در این وزراتخانه، بیان کرد: طرح تحول سلامت در دولت تدبیر و امید آغاز و با قوت ادامه دارد که کاهش هزینه‌ها ، احساس منزلت و  اجرای عدالت را به همراه دارد که 11 میلیون نفر را تحت پوشش قرار داده است.

  وی عنوان کرد:دولت کارهای خوبی در بخش‌های مختلف شروع کرده که البته مرهون تامین امنیت از طرف نیروهای نظامی و انتظامی است که در جزیره ای هستیم که اطراف آن آتش گرفته اما با درایت مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری آرامش و امنیت حاکم است و باید شکرگزار باشیم.

  تقی زاده با اشاره به رویکرد دولت در کاهش نرخ تورم بیان کرد: ما به رشد صنعتی 8/8 درصدی و نشانه‌های خوبی از رونق اقتصادی و حل مشکلات بیکاری رسیدیم که امیدواریم به آنچه که شایسته مردم خوب کشور در بحث رفاه و آسایش است دست یابیم.

  معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌ها، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بیان کرد: شهرستان چرام مرکز پایلوت قرارگاه کارآفرینی و اشتغال می‌شود که نحوه کارآفرینی و سرمایه‌گذاری برای را اشتغال بررسی می‌کند.

  وی با اشاره به سفر امروز خود به چرام و  بودن کنار خانواده عشایری گفت: در جمع این خانواده 8 نفره عشایری که امروز دیدم 4 نفر با تحصیلات بالا بیکار دارند که می‌طلبد مسئولان استانی نگاه ویژه‌ای  به بحث بیکاری داشته باشند.

  تقی‌زاده با بیان اینکه در این مرکز با بررسی نقاط ضعف و قوت و جمع‌بندی آنها در سطوح مختلف سرمایه‌گذاری با ایجاد شغل‌های کوتاه مدت و با حمایت صندوق کارآفرینی امید انجام می‌شود، عنوان کرد: در بخش‌های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد و به خصوص شهرستان چرام مقدمات کار فراهم شود و  با توجه به دغدغه مسئولان چرام و بهره‌گیری از الگوهای 8 سال دفاع مقدس کارفرینی و اشتغال ایجاد می‌شود که امیدواریم نتایج خوبی در آینده نزدیک داشته باشد.

  تقی‌زاده در خصوص تامین مسکن افراد زیرپوشش بهزیستی گفت: هدف‌گذاری این دولت ساخت 11 هزار واحد مسکونی برای جامعه معلولان و خصوصا برای خانواده های 2 معلول بالاتر است که در کهگیلویه و بویراحمد و سایر استان‌ها اقدامات خوبی انجام شده است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی