اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۷۰۱ انتشار : ۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۶

  کمک به توسعه اقتصاد شهری از وظایف ویژه بانک شهر است

  زنجان - ایرنا - معاون شعب بازاریابی مدیرعامل بانک شهر کشور گفت: کمک به توسعه و رونق اقتصاد شهری از وظایف ویژه ای است که بانک شهر در کنار سایر خدمات خود بر عهده دارد.

  محمد کیایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بانک شهر با وجود آنکه فقط 6 سال از راه اندازی آن سپری می شود، امروز هم طراز با بانک هایی که بیش از 40 سال سابقه دارند، فعالیت می کند.
  وی یادآورشد: بانک شهر 2 مسئولیت بر عهده دارد که یکی کمک به توسعه اقتصاد شهری و دوم خدمات رسانی همانند سایر بانک های کشور است.
  کیایی اظهار کرد: تخصص این بانک، فعالیت ویژه در حمایت از برنامه های توسعه ای در بخش خدمات شهرداری ها و کمک به واحدهای شهری است.
  معاون شعب بازاریابی مدیرعامل بانک شهر کشور گفت: این بانک حتی در اجرای پروژه های آن دسته از شهرداری هایی که سهامدار آن نیستند، مشارکت می کند.
  وی خاطرنشان کرد: این بانک در حمل و نقل، ناوگان عمومی شهری، اجرای تقاطع های غیر همسان و به ویژه در بخش راهسازی همکاری گسترده ای دارد.
  کیایی ادامه داد: آخرین قرارداد این بانک احداث مسیر 18 کیلومتری از کرج به سمت غرب تهران برای کاهش ترافیک مسیرهای منتهی از کرج به تهران است.
  معاون شعب بازاریابی مدیرعامل بانک شهر زنجان کشور گفت: با احداث این مسیر دسترسی استان های غربی از جمله آذربایجان غربی، شرقی، زنجان، قزوین و گیلان، به تهران تسهیل می شود.
  وی به تعامل این بانک با مدیریت های شهری در سطح کشور اشاره و اضافه کرد: بانک شهر، تعامل بسیاری خوبی با مدیریت های شهری دارد و درتلاش برای افزایش تعامل است.
  کیایی ابراز کرد: در ایجاد این تعامل خود شهرداری ها به طور مستقیم مشکلی ندارند، اما در شوراهای شهر، چون اعضا از جاهای مختلفی آمده اند، هنوز باور ندارند که این بانک می تواند به آنان کمک کند.
  معاون شعب بازاریابی مدیرعامل بانک شهر کشور گفت: شاید به ظاهر شهرداری ها سهامدار بانک شهر باشند، اما در عمل 95 درصد منابع این بانک از منابع مردمی تامین شده است و بیشترین سرمایه گذاری و کمکی که کرده ایم به شهرداری ها بوده است.
  وی تاکید کرد: سیاست های این بانک کمک به شهرداری ها، اقتصاد شهری، توسعه شهرها و حمل و نقل و ناوگان شهری است و گام بعدی حضور برای پروژه های بزرگ و واحدهای تجاری و تولیدی محسوب می شود.
  بانک عامل تامین مالی نمایشگاه کتاب ناشران سراسر کشور در زنجان، بانک شهر است.
  3001/6085

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی