اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۶۹۹ انتشار : ۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۲

  توجه به ابعاد وجودی دانش آموزان از مهمترین سیاست های دولت تدبیر و امید بوده است

  همدان- ایرنا -مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: یکی از سیاست های دولت تدبیر و امید در سه سال گذشته توجه به ابعاد وجودی دانش آموزان بوده است.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایرنا، مصطفی خزاعی سه شنبه در نخستین روز از هفته دولت در افتتاحیه سالن ورزشی برنا در روستای آبشینه همدان افزود: تلاش های خوبی توسط دولت و آموزش پرورش صورت گرفته است و امیداواریم با بهره برداری بقیه طرح های نیمه تمام فضای شاد و سالمی برای جوانان و نوجوانان ایجاد شود.
  وی با بیان اینکه امروزه از میانگین کشوری در زمینه پوشش تحصیلی 99 درصد دانش آموزان دوره ابتدایی و 94 درصد دانش آموزان دوره متوسطه تحت پوشش قرار دارند افزود: این موضوع یکی از موفقیتهای بزرگی است که باید تداوم داشته باشد.
  وی تصریح کرد: 600 دارالقران تاکنون در کشور احیا شده تا ساحت اعتقادی دانش آموزان نیز تقویت شود و از سویی یکی از ساحت های انسان ساحت علمی است و تعداد پژوهش سراهای دانش اموزی کشور به 580 باب رسیده است.
  مدیرکل اموزش و پرورش استان همدان بابیان اینکه هر منطقه باید دارای یک پژوهش سرا باشد، افزود: یکی از اهداف آموزش و پرورش رشد حرفه ای دانش اموزان است.
  خزایی با بیان اینکه دانش اموزان باید در راستای حرکت به سوی کارافرینی تربیت شوند، افزود: با تربیت دانش آموزان به سوی کارآفرینی مشکل بیکاری در جامعه نخواهیم داشت.
  وی تصریح کرد: کارآفرینی دانش آموزان یکی از بحث های مورد تاکید دولت است و کارافرینی در مدارس با انعقاد قرارداد با دانشگاه کارآفرینی شروع شده و باید تداوم داشته باشد.
  عملیات اجرایی سالن ورزشی برنا در روستای آبشینه از سال 90 آغاز شده بود اما تامین نشدن اعتبارات مانع از تکمیل این طرح بود .
  مساحت این سالن 780 متر مربع است که با اعتباری بالغ بر پنج هزار و 500 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی بهره برداری شد.
  هشتم شهریور ماه سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر است که به این مناسبت، از دوم تا هشتم شهریور، به عنوان هفته دولت نام گذاری شده است.
  7523/6993

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی