اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۶۹۵ انتشار : ۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۲
  اردبیل؛

  برخورداری 2 هزار و 332 نفر از تسهیلات ازدواج صندوق امید در اردبیل

  مدیر صندوق کارآفرینی امید اردبیل گفت: ۲ هزار و ۳۳۲ نفر از تسهیلات ازدواج صندوق کارآفرینی صندوق امید در اردبیل برخوردار شدند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ محمدحسن شاهنده در مراسم افتتاح طرح صندوق‌ کارآفرینی امید اظهار داشت: یکی از اولویت‌های اساسی صندوق کارآفرینی امید ارائه تسهیلات کم بهره به زوج‌های جوان است که در این زمینه 2 هزار و 332 نفر از تسهیلات ازدواج صندوق کارآفرینی امید در اردبیل برخوردار شده و روند ارائه تسهیلات ازدواج در استان اردبیل توسط صندوق کارآفرینی امید نسبت به سال‌های گذشته افزایش چشم‌گیری داشته است.

  وی با اشاره به اینکه 56 میلیارد ریال تسهیلات ازدواج توسط صندوق کارآفرینی امید در اردبیل پرداخت شده است٬ افزود: وام ارائه شده به زوج‌ها 10 میلیون تومان بوده است که این صندوق به طور منظم به متقاضیان پرداخت می‌کند.

  مدیر صندوق کارآفرینی امید اردبیل از افتتاح طرح‌های صندوق کارآفرینی به مناسبت هفته دولت با اعتبار 474 میلیارد ریال خبر داد و گفت: این صندوق می‌تواند برای بیش از 4 هزار نفر اشتغال پایدار ایجاد کند که اشتغال ایجاد شده توسط صندوق کارآفرینی امید نسبت به سال‌های گذشته افزایش چشم‌گیری داشته است.

  شاهنده تصریح کرد: صندوق کارآفرینی امید گام بزرگی در بهبود فضای اشتغال و کسب و کار برای جوانان فارغ‌التحصیل برداشته است به طوری که این صندوق با ارائه تسهیلات کم بهره کمک بزرگی به وضعیت اشتغال کرده است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی