اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۶۹۲ انتشار : ۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۲

  برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای 5000 زن سرپرست خانوار در مازندران

  مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: بیش از 5000 زن سرپرست خانوار در مازندران دوره های آموزشی کارآفرینی را گذرانده اند.

  مریم جمشیدی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: بیش از 5000 نفر از زنان سرپرست خانوار و بی سرپرست استان در این طرح آموزش دیدند. در هر شهرستان حداقل ۳ کارگاه برگزار شده و در مجموع ۸۱ کارگاه اموزشی برای زنان کارآفرین و فعال مازندران تدارک دیده شده است.

  این مسئول اعلام کرد: بیشترین استقبال از کارگاه کارآفرینی و مدیریت کسب و کار صورت گرفته و این طرح در فاز بعدی 15 هزار نفر را تحت پوشش قرار خواهد داد.

  وی بیان کرد: نمایشگاه فرهنگی، صنایع دستی و اقتصاد مقاومتی با همت کمیته امور بانوان و کمیته فرهنگی ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان تنکابن همزمان با آغاز هفته دولت در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره)اداره ارشاد برگزار می شود. در این نمایشگاه که شامل ٣٠ غرفه در رشته های گلیم، تابلوفرش، سفال، ترمه دوزی، چرم دوزی، ویترای، نقاشی، گل و گیاه، عرقیجات، ترشی و مرباجات، شیرینی، کتاب و عفاف و حجاب است، بانوان کارآفرین و هنرمندان تنکابنی که به کار خانگی مشغول هستند در این نمایشگاه حضور دارند.

  جمشیدی، هدف از برگزاری این نمایشگاه را ایجاد بازار و فضایی برای عرضه محصولات و مصنوعات خانگی و کمک به اقتصاد و معیشت بانوان و ایجاد انگیزه در بخش تولید داخلی و ورود این بانوان در عرصه های رقابتی بزرگتر عنوان کرد.

  وی افزود: این نمایشگاه همه روزه در طول هفته دولت از ساعت ١۴ تا ٢٢ قابل بازدید برای عموم است.
  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی