اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۶۹۱ انتشار : ۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۲
  عضو هئیت علمی دانشگاه صنعتی بیرجند:

  اولین سامانه جامع فروش آنلاین خدمات در خراسان جنوبی راه اندازی شد

  بیرجند- عضو هئیت علمی دانشگاه صنعتی بیرجند از راه اندازی اولین نرم افزار و سامانه فروش و رزرو آنلاین خدمات در ایران توسط نخبگان این استان خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، حسین مرادی در نشست خبری به راه اندازی نرم افزار U space در خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت: این نرم افزار برای اولین بار در ایران و در راستای فروش آنلاین خدمات استان راه اندازی شده است.

  وی ادامه داد: باتوجه به راه اندازی این نرم افزار هتل ها، اقامت گاه ها بوم گردی، تورهای کشوری، اماکن ورزشی و غیره می توانند به صورت آنلاین خدمات خود را ارائه دهند.

  وی با بیان اینکه معرفی ظرفیت های خراسان جنوبی از جمله اهداف راه اندازی این نرم افزار U space است، افزود: این نرم افزار قابلیت رزرو شبانه، خرید بلیط و رزرو نوبت گیری همزمان در یک صفحه را دارد.

  مرادی از اشتغال مستقیم سه نفر در اجرای این نرم افزار خبر داد و گفت: این نرم افزار در آبان ماه سال گذشته راه اندازی و به طور آزمایشی امسال برای زائر سرای طبس اجرایی شد.

  چالش کمبود فضای فعالیت برای کارآفرینان

  عضو هئیت علمی دانشگاه صنعتی بیرجند با اشاره به مشکلات پیش روی کارآفرینان خراسان جنوبی، اظهار کرد: کمبود فضای کار از مهم ترین مشکلات موجود است.

  وی با بیان اینکه ظرفیت فضای پارک علم و فناوری پر است، افزود: هم اکنون برای اجرای نرم افزار U space و گسترش برنانه ها نیازمند فضای فیزیکی و اینترنت هستیم.

  عضو هئیت علمی دانشگاه صنعتی بیرجند ادامه داد: دستگاه های اجرایی بخشی از فضای سازمانی خود را به کارآفرینی اختصاص دهند.

   مرادی خواستار ایجاد کارخانه تولید محتوا در استان شد و ادامه داد: هم اکنون خراسان جنوبی به قطب تولید محتوا تبدیل شده که بسیاری از افراد از این امر اطلاعی ندارند.

  وی با بیان اینکه همچنین شتاب دهنده های کارآفرینی باید فعال شوند، افزود: بخش خصوصی نیز باید از شتاب دهنده ها و سرمایه گذارها در حوزه کارآفرینی حمایت کند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی