اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۶۸۳ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۱
  برای نخستین بار در استان کرمانشاه

  کارگاه آموزش مهارت‌های کسب و کار ویژه بهبودیافتگان کرمانشاهی برگزار شد

  نخستین کارگاه آموزشی مهارت‌های کسب و کار و کارآفرینی ویژه بهبود یافتگان در کرمانشاه برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، معاون امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه عصر امروز در این کارگاه به ارائه تیپ‌های مختلف شخصیتی و زندگی شغلی پرداخت و اظهار داشت: بهبود یافتگان کسانی هستند که به آغوش جامعه برگشته و بیش از هر چیزی نیاز به حمایت دارند و وظیفه جامعه لبخند امیدوارکننده به این طبقه است.

  امین‌الله سلیمانی عنوان کرد: در بین این جامعه کوچک بهبود یافته که می‌خواهد با کمک جامعه و تکیه بر آینده‌ای روشن حرکت روبه رشد داشته است افراد نابغه و نخبه‌ای وجود دارند که از همه مهمتر خلاق و کارآفرین هستند.

  وی گفت: کارآفرین فرد تلاشگر با ریسک‌پذیری بالاست که با اعتماد به نفس و توکل بر خداوند و امید به فردایی پربار می‌تواند از حداکثر توانایی‌های جسمی، مادی و تخصصی خود از راه حلال برای منافع و جامعه محل زندگی خود استفاده کند.

  سلیمانی با اشاره به اینکه ویژگی خلاقیت و ابتکار، کارآفرین را از بقیه متمایز می‌کند بیان کرد: خلاقیتی که در موقعیت‌های حساس تصمیم‌گیری و ریسک‌پذیری او را یاری می‌دهد تا با پشتکار لازم و اتکا به نفس دست به برنامه‌ریزی بزند و طرح‌های بلندمدت و سودآور را عملیاتی کند.

  وی افزود: کارآفرین به خاطر ویژگی خود در محیط‌های سازمانی محدودتر می‌شود زیرا بخش دولتی با قوانین، آیین‌نامه‌ها و ساختار ثابت خود در محدود کردن آزادی عمل کارآفرین تأثیر زیادی دارد.

  براساس این گزارش کارگاه آموزشی مهارت‌های کسب و کار و کارآفرینی توسط مدرس مؤسسه ترنم سرای باران متناسب با انتظارات جامعه هدف به منظور برآورده ساختن نیازهای نظری و عملی بهبود یافتگان به مدت یک هفته با همکاری اداره کل بهزیستی و مؤسسه ترنم سرای باران در اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی برگزار شد و در پایان کارگاه برای شرکت‌کنندگان گواهینامه آموزشی صادر شد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی