اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۶۷۲ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۱

  فراخوان مسابقه ایده پردازی، نوآوری و کارآفرینی در بروجرد منتشر شد

  بروجرد - ایرنا - فراخوان مسابقه ایده پردازی، نوآوری و کارآفرینی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد روز شنبه با هدف ارائه ایده های پژوهشگران برای تعاون و اشتغالزایی منتشر شد

  رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد با اعلام این خبر به ایرنا گفت: مسابقه ایده پردازی، نوآوری و کارآفرینی برای نخستین بار است که توسط واحد آموزش اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد برگزار می شود.
  کامران فرشید محوریت این مسابقه را ارائه راهکارهای اجرایی و عملی در حوزه تعاون و اشتغال دانست و افزود: حوزه های این مسابقه شامل تعاون، اشتغال و بازار کار، امور فرهنگی و اجتماعی، تحول اداری و تعالی سازمانی و رفاه اجتماعی می باشند.
  وی اظهار کرد: اشتغالزایی، بازار محصولات، بهبود بهره وری و کارآیی، نظارت و بازرسی و حوادث ناشی از کار در حوزه تعاون مورد تاکید است.
  رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد کارآفرینی و زمینه های مساعد در این شهرستان، کاریابی و مشاوره شغلی، مهارت آموزی و مشاغل خانگی را از موارد مورد نظر در حوزه اشتغال و بازار کار دانست و افزود: در حوزه امور فرهنگی و اجتماعی، فرهنگ کار و راهکارهای توسعه اخلاق حرفه ای و ورزش و ارتباط آن با بهبود بهره وری در مشاغل مدنظر است.
  وی گفت: در حوزه تحول اداری و تعالی سازمانی پژوهشگران باید ایده های خود را در زمینه های توانمندسازی کارکنان، مدیریت و ارزیابی عملکرد، رضایت ارباب رجوع و سلامت اداری ارائه دهند.
  وی افزود: در حوزه رفاه اجتماعی نیز ایده پردازان باید ایده های خود را در بحث نظام بازنشستگی و صندوق بیمه ای، بیمه، چالش ها و راهکارها، آسیب های اجتماعی، بهزیستی و توانمندسازی ارائه دهند.
  فرشید اظهار کرد: جوایزی به برگزیدگان این پژوهش ها و ایده پردازی ها و تقدیرنامه به تمام شرکت کنندگان داده می شود.
  وی افزود: پژوهشگران و ایده پردازان می توانند تا 15 شهریورماه امسال آثار خود را به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد ارسال کنند.
  6052/3022

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی