اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۶۶۰ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۸
  شهرکرد؛

  دانشگاه شهركرد پيشرو در کارآفرینی

  رئيس دانشگاه شهركرد، از پيشرو بودن این دانشگاه به عنوان يک دانشگاه كارآفرين خبر داد.
  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد؛ شايان شامحمدی در آیین افتتاحیه اولين دوره مسابقات جام ملی سرعت پهپادها با عنوان «جهان بين» در دانشگاه شهرکرد گفت: برگزاری استارتاپ ها، ايجاد مراكز آپا و شتابدهی و برپايی مسابقاتی از قبيل جام ملی جهان بين، بيانگر پيشرو بودن دانشگاه شهركرد به عنوان يک دانشگاه كارآفرين است.

  وی با بیان اینکه سياست های كلي جمعيت و اقتصاد مقاومتی دو موضوعی است که همزمان در سياست كلی مورد تأکید مقام معظم رهبری مطرح می شوند افزود: وجه مشترک این دو موضوع، استفاده از نيروی انسانی است كه دانشگاه ها دارای دانشجويان به عنوان بهترين نيروهای انسانی هستند.
  رئيس دانشگاه شهركرد ادامه داد: اين نيروها بهترين سرمايه انسانی برای ايجاد انرژی و تكنولوژی تجديد پذير هستند که وظيفه ما آماده كردن شرايط برای رشد و نمو آنهاست.
  شامحمدی، افزايش بودجه، توسعه فضاهای آموزشی رفاهی، ارتقای سطح دانشگاه از لحاظ فرهنگی و اجتماعی، و فراهم سازی امكانات پژوهشی لازم را از مقدامات لازم برای فراهم کردن بستر مناسب برای افزايش خلاقيت در دانشجويان برشمرد.
  وی، بستر هوا فضا و بویژه پهپادها را يكی از زمينه های بروز استعدادها و توانمندی های دانشجويان دانست و گفت: بر همین اساس برگزاری مسابقات جام ملی جهان بين به طور كامل توسط خود دانشجويان انجام می شود.
  گفتنی است: اولين دوره مسابقات جام ملی سرعت پهپادها با عنوان «جهان بين» از 27 تا 29 مرداد و با شرکت 11 تيم دانشجويی، دانش آموزی و آزاد از استان های مختلف و به میزبانی دانشگاه شهركرد در حال برگزاری است.

  دانشگاه شهرکرد در غرب مرکز استان چهارمحال و بختیاری، ابتدای بلوار رهبر و کیلومتر 2 جاده سامان قرار دارد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی