اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۶۵۲ انتشار : ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۷

  جهاددانشگاهی توانایی خود را در زمینه مراکز مشاوره و کارآفرینی به اثبات رسانده است

  مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کار و امور اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بحث بیکاری یک معضل جدی در این استان محسوب می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایسنا،  آیت ارمغانی در نشست مشترک تفاهم نامه همکاری با جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد افزود: دولت تدبیر و امید برنامه مدون برای رفع این معضل در سال جاری دارد که امید است بخشی از نیروهای جوان در بخش‌های مختلف تولیدی و صنعتی  در جامعه به کار گرفته شوند.

  وی بیان کرد: در بحث رفاه جامعه کارگری می‌توانیم با جهاددانشگاهی ارتباط نزدیکی داشته باشیم چراکه جهاددانشگاهی توانایی خود را در این زمینه به اثبات رسانده است و آمادگی داریم که کار در این زمینه‌ها را به این نهاد انقلابی بسپاریم.

  مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کار و امور اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: ما آمادگی داریم که مراکز مشاوره و کارآفرینی را به جهاد دانشگاهی واگذار کنیم چراکه جهاد دانشگاهی نیز در این رمینه دارای پتانسیل‌های ویژه‌ای است.

  همچنین دکتر محمد سبحانی، سرپرست جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست گفت: چنانچه از یکجانبه گرایی دور شویم بخشی از مشکلات بیکاری در این استان حل می‌شوند.

  سبحانی با بیان اینکه متأسفانه بیکاری بخش عمده‌ای از انرژی مردم را گرفته است، افزود: باید همه دست به دست هم برای برطرف شدن این موضوع تلاش و کوشش کنیم تا بتوانیم به توسعه استان کمک نماییم.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی