اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۶۴۳ انتشار : ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۵
  استاندار خراسان شمالی:

  تولیدکنندگان بخش خصوصی خراسان شمالی بازاریابی مناسبی ندارند

  استاندار خراسان شمالی گفت: در بخش بازاریابی محصولات، بخش خصوصی مشکلات عدیده‌ای وجود دارد که باید به آن‌ها کمک و توجه شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از بجنورد، محمدرضا صالحی ظهر امروز در جمع مدیران خراسان شمالی اظهار داشت: باید به افزایش کیفیت در بخش خدمات و تولید توجه کرد و از آن غافل نشد.

  صالحی بابیان اینکه سرشماری نفوس و مسکن امسال در کشور انجام می‌شود گفت: این سرشماری در گام نخست از سوم تا 24 مهرماه به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود و پس‌ازآن تا 25 آبان ماه شاهد حضور مأموران سرشماری خواهیم بود.

  وی بابیان اینکه تعداد مأموران سرشماری این دوره به علت ثبت بخشی از اطلاعات توسط خانواده‌ها از طریق اینترنت نسبت به دوره گذشته 50 درصد کاهش می‌یابد افزود: اطلاعات سرشماری در برنامه‌ریزی‌ها بسیار مفید بوده و می‌تواند اثربخشی را افزایش دهد.

  صالحی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: کشور ما پنج درصد سهم مصرف گاز دنیا را دارد و این در حالی است که کشور چین با جمعیتی معادل 20 برابر کشور ما، 4.75 درصد سهم مصرف گاز جهان را دارد که نشان از شیوه غلط ما در مصرف انرژی است.

  وی افزود: در تمامی بخش‌ها و همچنین آلودگی هوا باید تلاش کنیم تا با اجرای طرح‌های موفق گامی برای کاهش مصرف انرژی و همچنین آلودگی محیط‌زیست برداریم.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از تسنیم، در این جلسه علاوه بر میهمانان وزارت کشوری، مدیرکل حفاظت از محیط‌زیست استان گلستان نیز حضور داشت تا با همتای خود و سایر مسئولان استانی برای کاهش آسیب‌ها در بخش محیط‌زیست گفت‌وگو و تبادل‌نظر شود.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی