اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۶۳۵ انتشار : ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۴
  همزمان با سفر رئیس جمهور؛

  80 طرح صندوق کارآفرینی امید با اشتغالزایی 270 نفر در کهگیلویه و بویراحمد به بهره‌برداری رسید

  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با سفر رئیس جمهور به استان 80 طرح صندوق کارآفرینی امید با اشتغالزایی 270 نفر با اعتبار 37 میلیارد ریال در کهگیلویه وبویراحمد به بهره‌برداری رسید.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، ارسلان حسن پور امشب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه همزمان با حضور کاروان تدبیر وامید در استان کهگیلویه وبویراحمد تسهیلات به 80 طرح کارفرمایی وپشتیبان توسط صندوق کارآفرینی امید پرداخت شد، اظهار داشت: تسهیلات پرداخت شده به 80 طرح کار آفرینی وپشتیبان در شهرستان‌های مختلف استان برای حمایت از کسب وکار های خرد انجام شده ودر نتیجه این حمایت 270 نفرمشغول کار شده‌اند.

  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد گفت: کسب وکار‌های حمایت شده توسط صندوق کارافرینی امید شامل مشاغلی از جمله در حوزه صنایع دستی، کارگاه‌های تولید گبه، گلیم و کارگاه‌های خیاطی است، افزود: در حوزه کشاورزی؛ پرورش گاوشیری ،گیاهان دارویی و قارچ از طرح‌های صندوق است.
  وی عنوان کرد: در حوزه صنعت کارگاه اولید نایلون و نایلکس، قطعات بتنی، و در حوزه خدمات کلنیک دامپزشکی، فیزیوتراپی و  فروشگاه مواد غذایی از جمله کسب و کارهای حمایت شده از سوی صندوق کارآفرینی است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی