اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۶۳۲ انتشار : ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۴

  دومین نشست منطقه ای بانوان غرب کشور در کرمانشاه برگزار می شود

  کرمانشاه- ایرنا- دومین نشست منطقه ای بانوان کارآفرین و صاحبان کسب و کار غرب کشور چهارشنبه هفته جاری به مدت 2 روز در دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه برگزار می شود.

  مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمانشاه روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: این نشست با حضور بانوان استان های ایلام، لرستان، کردستان، همدان و کرمانشاه برگزار می شود.
  شریفه حق شناس ادامه داد: فرصت ها و چالش های کسب و کار و کارآفرینی، نهادسازی کسب و کار و کارآفرینی و همچنین توانمندسازی کسب و کار و کارآفرینی از محورهای اصلی این نشست است.
  وی در خصوص برنامه های این نشست گفت: در روز چهارشنبه مصادف با 27 مرداد، نشست بانوان کارآفرین و صاحبان کسب و کار منطقه غرب با تدریس استاد فخرالسادات محتشمی پور در نشست اول و استاد آسیه علی نژاد در نشست دوم برگزار می شود که در نشست سوم، شاهد تبادل تجربه از طریق پنل خواهیم بود.
  به گفته حق شناس، نخستین روز این نشست از ساعت 9 صبح آغاز و تا ساعت 18 همان روز ادامه می یابد.
  مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمانشاه اضافه کرد: در دومین روز نشست که مصادف با روز پنجشنبه، 28 مرداد جاری است نشست اعضا انجمن ملی بانوان کارآفرین با دانشجویان از ساعت 9 تا 12 و نیم، برگزار می شود.
  وی اظهار کرد: دومین روز از نشست این همایش، با تدریس استاد فیروزه صابر برگزار می شود.
  7460/8066

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی