اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۶۲۶ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۲

  صندوق کارآفرینی امید بیش از چهار هزار فرصت شغلی در استان اردبیل ایجاد کرد

  اردبیل - ایرنا- مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل گفت : این صندوق در دولت تدبیر و امید تاکنون توانسته است چهار هزار و 14 فرصت شغلی در این استان ایجاد کند.

  محمد حسن شاهنده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا همچنین از پرداخت بالغ بر 686 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه با نرخ کارمزد 4 درصد از آغاز دولت تدبیر و امید برای کمک به ایجاد فضای کسب و کار در استان اردبیل، تسهیلات ازدواج و رفع نیازهای ضروری افراد جامعه خبر داد.
  وی با اشاره به رویکرد جدید صندوق امید بیان کرد: تاکید صندوق کارآفرینی امید بر فرآیند محوری در تولید است و با این هدف پرداخت تسهیلات به تدریج از کسب و کارهای فرد محور خارج و به سمت کسب و کارهای بازار محور و تولید محور حرکت می کند.
  وی اضافه کر: بر این اساس پرداخت تسهیلات به واحد های تولیدی عضو خوشه ها و شبکه های کسب و کار و زنجیره های تولید در اولویت کار صندوق قرار دارد.
  شاهنده یکی از استراتژی های اصلی صندوق را تحقق شعار هر روستا یک محصول و هر خانه یک کارخانه عنوان کرد و افزود : صندوق کارآفرینی امید از روستاهای دارای پتانسیل تولیدی و گردشگری اطلاعات لازم را اخذ نموده و در جهت رونق روستاها و ایجاد اشتغال روستایی تسهیلات لازم را اعطا می نماید.
  مدیر صندوق استان اردبیل حمایت مالی این صندوق را معطوف به بازار سنجی و منبع گرایی دانست و گفت: با بهره مندی از این راهبردها باید اقتصاد محلی و روستایی را به اقتصاد ملی و بین المللی پیوند بزنیم.
  6016

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی