اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۶۲۲ انتشار : ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۱

  اشتغال‌زایی باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود

  ‌مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری قزوین با اشاره به اینکه یکی از دلایل اصلی آسیب‌های اجتماعی عدم اشتغال جوانان جویای کار است، تأکید کرد: اشتغال‌زایی، باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

  ‌به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایسنا‌، مریم بیدخام با حضور در حسینیه باب‌الحوائج روستای سعیدآباد بخش دشتابی پس از تبریک میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و دهه کرامت اظهار کرد: سیاست دفتر امور بانوان و خانواده رسیدگی به امور بانوان جهت تحکیم بنیان خانواده، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، تلاش در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی ازجمله طلاق و اعتیاد است.


  وی افزود: یکی از دلایل اصلی آسیب‌های اجتماعی عدم اشتغال جوانان جویای کار است، تلاش در جهت اشتغال‌زایی می‌تواند در کاهش آسیب‌های اجتماعی ازجمله طلاق و اعتیاد و ایجاد فضایی توأم با شادی و نشاط مؤثر باشد.

  بیدخام خاطرنشان کرد: بانوان به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین عوامل تولید نقش تأثیرگذاری در رونق اشتغال‌زایی و کارآفرینی دارند، به همین منظور در راستای حمایت از بانوان توانمند استان در تلاش هستیم با همکاری صندوق کارآفرینی امید و ارائه تسهیلات نظیر وام بدون بهره به بانوان کارآفرین، ایجاد اشتغال کنیم.

  مشاور استاندار در ادامه تصریح کرد: با توجه به اینکه نیمی از جمعیت کشور را بانوان تشکیل می‌دهند، برای داشتن جامعه بانشاط و سالم باید توجه ویژه‌ای به نقش سلامت زنان به‌عنوان تربیت‌کنندگان نسل بعدی داشته باشیم.

  بیدخام با اشاره به شعار سال‌جاری که "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" اضافه کرد: امیدواریم در حوزه اشتغال، شاهد کارآفرینی بانوان استان قزوین در سال‌جاری باشیم.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایسنا در پایان این جلسه چند نفر از بانوان سعیدآباد به نمایندگی از جمع حاضر به طرح درخواست‌های خود پرداختند و از مدیرکل امور بانوان خواستار پیگیری و رسیدگی به آن‌ها شدند.


  انتهاي پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی