اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۶۲۱ انتشار : ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۱

  درخشش چهارمحال وبختیاری درسومین جشنواره حرکت دانشگاه های پیام نور

  شهرکرد - ایرنا - مدیر امورفرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری از درخشش انجمن های علمی این دانشگاه در سومین جشنواره حرکت دانشگاه های پیام نور کشور خبر داد.

  ماشاءالله ایزدی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: 25 اثر توسط انجمن های علمی، دانشجویی خردادماه امسال برای شرکت در جشنواره ملی حرکت به مدیریت امور فرهنگی دانشگاه پیام نور استان رسید که 14 اثر از این تعداد به عنوان آثار برتر شناسایی و به دبیرخانه جشنواره در اراک ارسال شد.
  وی گفت: جشنواره های حرکت دانشگاه های پیام نور کشور در 2 بخش رقابتی و نمایشگاهی برگزار می شود که نتایج بخش رقابتی طی ماه جاری اعلام و بخش نمایشگاهی نیز در مهرماه برگزار می شود.
  ایزدی افزود: در بخش انجمن های علمی، دانشجویی خلاق از 6 عنوان برتر، چهار عنوان و در بخش انجمن های دانشجویی فعال از 37 اثر برتر پنج اثر از چهارمحال و بختیاری حائز رتبه نخست شد.
  وی بیان کرد: در بخش انجمن های فعال، انجمن کشاورزی وعمران دانشگاه پیام نور شهرکرد در بخش آموزشی و مسابقه های علمی، انجمن کارآفرینی پیام نور فارسان و انجمن مهندسی پیشرو در بخش کارآفرینی و انجمن تربیت بدنی پیام نور لردگان در بخش ترویجی رتبه نخست را کسب کردند.
  وی اضافه کرد: در بخش انجمن های علمی، دانشجویی خلاق نیز انجمن کشاورزی شهرکرد در بخش محیط زیست، انجمن مشاوران پیام نور فرخشهر در بخش اخلاق حرفه ای و آکادمیک، انجمن روان شناسی شلمزار در بخش آزاد اندیشی و انجمن کارآفرینی اردل نیز در بخش اقتصاد مقاومتی حائز رتبه های نخست شدند.
  جشنواره های ملی حرکت دانشگاه های پیام نوربا هدف شناسایی، معرفی و قدردانی از توانمندی و دستاوردهای علمی دانشجویان پیام نور سراسر کشور در عرصه های آموزشی، ترویجی، پژوهشی، فناوری، اختراع و ابتکار، کارآفرینی و نشریات علمی دانشجویی برگزار می شود.
  هم اکنون حدود 14 هزار دانشجو در 11 مرکز و واحد پیام نور در استان چهارمحال وبختیاری مشغول به تحصیل هستند.
  8125/6021

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی