اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۶۱۴ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۷

  صندوق کارآفرینی امید در چرداول 20 میلیارد ریال تسهیلاتپرداخت کرد

  ایلام - ایرنا - مدیر صندوق کارآفرینی امید چرداول از پرداخت 20 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به بخش تولید در این شهرستان در یکسال گذشته خبر داد.

  جواد پورقیصر روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این تسهیلات در قالب مشاغل خانگی از 100 میلیون ریال تا 300 میلیون ریال و بازپرداخت سه ساله و سود چهار درصد به متقاضیان واجد شرایط پرداخت شده است.
  وی اظهار کرد: پرداخت تسهیلات توسط این صندوق در حوزه های ازدواج، سپرده گذاری، مشاغل خانگی، خود اشتغالی و کارفرمایی بود و در یکسال گذشته زمینه اشتغال بیش از 200 نفر فراهم شده است.
  پورقیصر از تحقق 100 درصدی اعتبارات ابلاغی سال گذشته این صندوق خبر داد و تاکید کرد: صندوق کار آفرینی امید چرداول 35 درصد بیشتر از سهم خود تسهیلات پرداخت کرده است.
  وی یادآور شد: صندوق کارآفرینی امید حمایت و پشتیبانی از کسب و کار، صنایع تولیدی، اشتغالزایی در زمینه مشاغل خانگی و کارگاه های کوچک را به عنوان اهداف راهبردی خود و حمایت از کارآفرینان بکار گرفته است.
  پورقیصر گفت: با توجه به اهتمام دولت یازدهم جهت اشتغال پایدار در خدمت جامعه هدف جویای کار و اشتغال هستیم و متقاضیانی که شرایط دریافت تسهیلات را دارند می توانند به صندوق کارآفرینی مراجعه کنند.
  شهرستان 67 هزار نفری چرداول به مرکزیت شهر سرابله در 35 کیلومتری ایلام قرار دارد.
  7176/9002

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی