اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۶۱۲ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۰
  اصفهان؛

  دومین استارتاپ ویکند اصفهان

  دومین استارتاپ ویکند در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،دومین استارتاپ ویکند دانشگاه صنعتی اصفهان با هدف ایجاد فرصت برای بیان ایده‌های نوآورانه دانشجویان ونیز اجرایی شدن ایده‌های کارآفرینان جوان با کمک و یادگیری از یکدیگر و با حضور 110 داوطلب برگزار شد که از 60 نظر ارائه شده 12 ایده انتخاب شد.

  در پایان دومین استارتاپ ویکند دانشگاه صنعتی اصفهان تیم های کافه کادو، حا میم و Servicein، عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

  آشنایی با موضوعات ایده پردازی، بوم مدل کسب و کار، روش استارتاپ ناب(MVP) و چرخه ساخت- اندازی گیری- یادگیری، نحوه ارائه ایده ها، معرفی استارتاپ و استارتاپ ویکند، کار تیمی و توسعه مشتری و بهره گیری از اطلاعات و تجربیات 16 مربی حاضر در این رویداد آموزشی و تجربی، از جمله بخش های دومین استارتاپ ویکند دانشگاه صنعتی اصفهان بود.

  استارتاپ ویکند (startup weekend) یک رویداد آموزشی و تجربی است که در سه روز متوالی برگزار و در آن مدیران تجاری، برنامه نویسان، بازاریاب ها و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا طی ۵۴ ساعت نظرات خود را مطرح و پس از تشکیل گروه، آن ها را اجرایی نمایند.  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :استارتاپ