اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۶۰۴ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۷

  فرماندار روانسر از مدیرانی که در حوزه اشتغال ضعیف عمل می کنند انتقاد کرد

  کرمانشاه- ایرنا- فرماندار شهرستان روانسر از مدیرانی که در حوزه اشتغال ضعیف عمل می کنند انتقاد کرد و گفت: یکی از مهمترین وظایف اعضا پیگیری و اجرای مصوبات کارگروه اشتغال است.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار ایرنا؛ حسین ویسمرادی روز چهارشنبه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری روانسر که در سرسرای جلسات فرمانداری روانسر برگزار شد افزود: دولت مصمم به راه اندازی و فعال کردن شرکت ها و بنگاه های اقتصادی نیمه فعال می باشد و در این راستا از هرگونه حمایتی دریغ نخواهد کرد
  وی با بیان اینکه هیچ گونه محدودیتی برای سرمایه گذاران بخش خصوصی در این شهرستان وجود ندارد تصریح کرد: در جهت تولید واشتغال در شهرستان آماده حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی هستیم و همه دستگاه ها موظف به همکاری با سرمایه گذاران هستند.
  رییس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری روانسر تاکید کرد: سرمایه گذران برای حضور در روانسر باید سه مولفه اصلی را در نظر داشته باشند اول داشتن سهم آورده، دوم سرمایه گذاری آنها منجر به ایحاد اشتغال شود و سوم قوانین و ضوابط اداری را رعایت نمایند.
  فرماندار روانسر اظهار داشت: آنچه برای ما در شهرستان روانسر بسیار مهم است ایجاد اشتغال و حمایت از افراد کارآفرین است و مسئولان باید از ظرفیت هایی که در منطقه موجود است در جهت توسعه اقتصاد و اشتغال پایدار استفاده نمایند.
  ویسمرادی اضافه کرد: بیش از 10 میلیارد و 381 میلیون ریال از سوی صندوق کارآفرینی امید برای ایجاد اشتغال جوانان روانسری در نظر گرفته شده که در چهار ماه نخست سالجاری پنج میلیارد و 120 میلیون ریال آن پرداخت شده است.
  وی ادامه داد: پرداخت هشت فقره تسهیلات کارفرمایی به میزان سه میلیارد و 200 میلیون ریال و 12 فقره تسهیلات خوداشتغالی و خانگی از سوی این صندوق موجب شده زمینه اشتغال 28 نفر فراهم شود.
  فرماندار روانسر افزود: اثرات صندوق کارآفرینی امید در این شهرستان مشهود است و برای تقویت این نهاد در جهت اشتغالزایی حمایت خواهیم کرد.
  ویسمرادی گفت: در سال گذشته 17 میلیارد و 930 میلیون ریال تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد حضرت امام (ره) روانسر پرداخت شده است.
  وی همچنین از ادارات و نهادها خواست نسبت به شناسایی مسایل و مشکلات موجود در حوزه های صنعتی و کشاورزی اقدام های جدی انجام داده و گزارش آن را به کارگروه اعلام نمایند.
  رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی روانسر نیز گفت: ادارات روانسر از ابتدای سالجاری تاکنون زمینه اشتغال 98 نفر را فراهم کرده اند.
  رسول جوانرودی افزود: صنعت، معدن و تجارت، کمیته امداد حضرت امام (ره)، بهزیستی و شبکه بهداشت و درمان روانسر اداراتی هستند که این تعداد اشتغال زایی داشته اند.
  مسئول صندوق کارآفرینی امید شهرستان روانسر نیز اظهار داشت: از سال 90 تا سال 94 بیش از 21 میلیارد و 600 میلیون ریال تسهیلات در بخش های کشاورزی و دامداری و خدمات به متقاضیان پرداخت شده و زمینه اشتغال 363 نفر را فراهم کرده است.
  آزاد عبدالهی افزود: در سال 94 نیز 126 فقره تسهیلات اشتغال و ازدواج به نیزان 11 میلیارد و 560 میلیون ریال پرداخت شده است.
  در ادامه این نشست مسایل و مشکلات تهدادی از واحدهای صنعتی و کشاورزی روانسر با حضور بانک های شهرستان بررسی شد.
  شهرستان روانسر با 47 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.
  8066/7455

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی