اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۶۰۲ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۷

  دومین اینوتک سلامت آبان ماه امسال برگزار می‌شود

  دومین رویداد ملی اینوتک سلامت، 19 تا 21 آبان ماه امسال با پشتیبانی ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایسنا، رویداد ملی اینوتک سلامت رویداد مهم کارآفرینی و فناوری اختصاصی حوزه سلامت است که برای دومین بار در کشور به دنبال حرکت موفق دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در برگزاری نخستین رویداد اینوتک سلامت، با مشارکت مرکز رشد فناوری سلامت ابن سینای جهاد دانشگاهی، مرکز رشد سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و مرکز رشد تجهیزات پزشکی توانبخشی و اندام مصنوعی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، در تهران به مدت سه روز برگزار خواهد شد.

  این رویداد با حضور هسته‌ها و شرکت‌های فناور، دانشجویان و تیم‌های علاقه‌مند به کارآفرینی و دارای ایده، اشخاص سیاست‌گذار حوزه سلامت، مدیران موفق شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت‌های بازارساز حوزه سلامت، سرمایه‌گذاران خطرپذیر، مدیران مراکز رشد سلامت و پارک‌های علم و فناوری حوزه سلامت برگزار می‌شود.

  هدف اصلی از برگزاری این رویداد ملی، شکل‌گیری و توسعه اکوسیستم کارآفرینی در حوزه سلامت است و کارگاه‌های مختلفی با عناوین ارزش‌گذاری ایده و محصول، مبانی فرایند تجاری‌سازی، برنامه کسب‌وکار و طرح توجیهی و دفاع از آن و غیره نیز در این رویداد ملی برگزار می‌شود.

  نمایشگاه جانبی نیز در اینوتک سلامت برپا می‌شود که در این نمایشگاه صندوق‌ها و سرمایه‌گذاران خطرپذیر، شرکت‌های مشاوره و مدیریت، مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری، فن بازارها و نهادهای بازارساز حضور دارند و هدف از نمایشگاه جانبی شبکه‌سازی و ارتباط بین اعضای اکوسیستم کارآفرینی است که این امر باعث هم‌افزایی این مجموعه‌ها با یکدیگر خواهد شد.

  در پانل پروتوتایپ تا بازار در فرآورده‌های دارویی و زیستی که از جمله محورهای مهم و ویژه دومین رویداد اینوتک سلامت است، موضوعاتی نظیر نحوه تشکیل شرکت‌های دانش‌بنیان و حمایت‌های صورت گرفته از آن‌ها، قوانین مرتبط با تولید داروهای بیولوژیک، نحوه شکل‌گیری یک ایده تا رسیدن محصول به بازار و آشنایی با سیاست‌های کلی وزارت بهداشت مطرح خواهد شد و دبیران کمیته‌های تخصصی ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی در این پانل به عنوان سخنران حضور خواهند یافت.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی