اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۵۹۵ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۵

  تلاش بخش خصوصی و دولتی برای رقابتی کردن اقتصاد ضروری است

  نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تشکیل یک شرکت عظیم بازرگانی و بازاریابی گردشگری در استان آذربایجان شرقی خبر داد.
  شهاب الدین بیمقدار در گفت‌وگو با ایسنا، ایجاد اشتغال و کارآفرینی برای جوانان را مهم‌ترین هدف خود از نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی دانست و افزود: در روزهای گذشته، فراکسیونی با عنوان کار و کارآفرینی در مجلس شورای اسلامی تشکیل و اساسنامه آن تصویب شد و بنده نیز یکی از اعضای هیات موسس آن هستم.

  وی بر «لزوم تلاش بخش خصوصی و بخش دولتی برای رقابتی کردن اقتصاد» تاکید کرد و ادامه داد: اصلاح و شفاف‌سازی برخی قوانین، لازمه دستیابی به توسعه پایدار در کشور است و تحقق این مهم، زمینه‌ساز  رشد و تعالی صنعت و تولید ایران اسلامی و به تبع آن شکوفایی اقتصاد خواهد بود.

  وی توجه به توسعه صنعت گردشگری را نیز یکی دیگر از اولویت‌های مورد توجه خود دانست و اظهار کرد: خوشبختانه امکانات و ظرفیت‌های لازم در حوزه گردشگری به اندازه کافی در استان موجود است ولی برخی از مشکلات در حوزه نرم افزاری و سایر حوزه‌ها باعث شده که گردشگر خارجی آن‌چنان که باید و شاید به کشور و بخصوص استان آذربایجان شرقی جذب نشود.

  نماینده مردم تبریز؛ اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در بخشی از سخنان خود با تاکید بر «لزوم حل مشکلات شرکت‌های گردشگری و مسافربری به صورت قانونی» گفت: بنده نهایت تلاش خود را برای پیگیری و رفع مشکلات این قشر به کار می‌گیرم و انتظار دارم که تمامی افراد فعال در این حوزه نیز فقط دستیابی به منافع مادی خود را مدنظر نداشته باشند.

  وی خطاب به فعالین حوزه گردشگری گفت: ایجاد یک شرکت بازرگانی و بازاریابی گردشگری در این حوزه بسیار ضروری است و می‌تواند علاوه بر حل مشکلات موجود، به توسعه صنعت گردشگری در استان خدمت شایانی بکند.

  وی همچنین به تببین برخی از مواد قانون بهبود نظام کسب و کار پرداخته و اظهار کرد: توجه کافی به حوزه گردشگری می تواند نوید بخش ایجاد اشتغال برای جوانان و کاهش بیش از پیش بیکاری در جامعه باشد.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی