اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۵۹۳ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۵

  آموزش اصول بازاریابی آنلاین در یک کارگاه

  مدیر آموزش آکادمی دیجیتال مارکتینگ با توجه به اینکه فضای کسب و کار دچار تغییرات زیادی شده، گفت: این تغییرات باعث ایجاد بستری مناسب جهت رقابت استارتاپ‌ها و شرکت‌های کوچک در فضای کسب و کار می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از سرویس بازار ایسنا، رضا میهمی مدیر آموزش آکادمی دیجیتال مارکتینگ گفت: بازاریابی آنلاین یا همان دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) مزیت‌های زیادی از جمله سرعت بالا در اطلاع‌رسانی، دسترسی سریع به مخاطبان، قابلیت سنجش و ارزیابی، ایجاد خلاقیت و نوآوری و از همه مهم‌تر کاهش هزینه‌های تبلیغات را دارد؛ بنابراین باید بیش از پیش از دیجیتال مارکتینگ در کسب و کار خود استفاده کنیم.

  وی با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه دیجیتال مارکتینگ (با ۲۰ درصد تخفیف) افزود: این کارگاه به صورت کاملا کاربردی و Case Study در  ۲۲ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۹ تا ۱۷ برگزار می‌شود و هدف اصلی آن آموزش اصول بازاریابی آنلاین، با توجه به زیرساخت‌ها و ابزارهای موجود در ایران در راستای تدوین کمپین تبلیغاتی (استراتژیک و بلندمدت) است.

  مدیر آموزش آکادمی دیجیتال مارکتینگ افزود: مخاطبان می‌توانند با توجه به مباحث مطرح شده در کارگاه، برنامه تبلیغاتی خود را تدوین و اجرایی کنند. مخاطبان اصلی این برنامه مدیران ارشد کسب و کار، مدیران فروش و بازاریابی، کارشناسان واحد روابط عمومی، وب مسترها و اعضای استارتاپ‌ها هستند. دانش‌پذیران هر آنچه را که باید درباره بازاریابی دیجیتال بدانند را فرا گرفته و در کسب و کار خود از آن استفاده می‌کنند.

  میهمی افزود: در پایان این کارگاه یک‌روزه به همه دانش‌پذیران، گواهینامه بین‌المللی معتبر مورد تایید IQS ارایه می‌شود.

  وی سرفصل‌های اصلی این کارگاه را شامل اتوماسیون بازاریابی دیجیتال (Marketing Automation)، شبکه‌های اجتماعی (Social Media)،  سئو و طراحی سایت (SEO & Web Design) و تحلیل وب‌سایت (Site Analytics & Google Tools) دانست و گفت: استادان کارگاه مورد اشاره مهدی دهبان، لیلا مسکوب، سیدحمیدرضا عظیمی، سعید خانقشلاقی و وحید محمدی هستند.

  بنابر اعلام این کارگاه، ثبت‌نام ویژه به قیمت ۳۶۰ هزار تومان بوده و شامل ارایه یک سایت شخصی با سیستم مدیریت محتوای ورد پرس و قالب فارسی به همراه اشتراک یک ساله هاست و دامنه اختصاصی می‌شود؛ ثبت‌نام‌کنندگان در این کارگاه با استفاده از این پکیج، ۲۰ درصد تخفیف جهت شرکت در دوره‌های Mini MBA و Digital Marketing را استفاده می‌کنند؛ همچنین هزینه ثبت‌نام این کارگاه آموزشی بدون بهره‌مندی از شرایط مورد اشاره ۲۴۰ هزار تومان است.

  علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۳۵۷۳۱۴ تماس بگیرند.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.