اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۵۸۸ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۵

  افتتاح 3 طرح روستایی با سرمایه گذاری 10میلیارد و 200 میلیون ریالی در قم

  قم - ایرنا- مدیرصندوق کارآفرینی امید استان قم گفت: سه طرح تولیدی و خدماتی، عصر دوشنبه با حضور اصغر نوراللهی زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور با سرمایه گذاری 10 میلیارد و 200 میلیون ریال و اشتغال زایی حدود 50 تن در روستاهای اطراف قم به بهره برداری رسید.

  وهب مختاریان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا خاطرنشان کرد: ناوگان تاکسی روستایی بخش کهک قم با اختصاص 23 دستگاه سمند مورد بهره برداری قرار گرفت و فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد.
  وی ادامه داد: در این طرح هفت میلیارد و 800 میلیون ریال سرمایه گذاری و برای 23 تن از رانندگان، اشتغال ایجاد شده است.
  مختاریان هم چنین از افتتاح تعاونی قارچ ارمغان با سرمایه گذاری یک میلیارد و 500 میلیون ریال در حوزه شبکه سازی تولید، توزیع و فروش انواع قارچ در روستای ورجان قم خبر داد و گفت: برای 12 تن در این طرح به صورت مستقیم اشتغال ایجاد شده است.
  وی افتتاح طرح سبد بافی در روستای صرم با اشتغال زایی 20 تن در سه کارگاه و با سرمایه گذاری مبلغ 900میلیون ریال را از دیگر طرح های افتتاح شده در روستاهای قم ذکر کرد.
  وی ادامه داد: مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور هم چنین عصر امروز از کارخانه چهل کمان در ناحیه صنعتی سیروی قم بازدید کرد.
  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید صبح امروز نیز از برخی کارخانه ها و کارگاه های تولیدی استان قم بازدید و در گفت و گو با خبرنگار ایرنا خاطرنشان کرد: 2 هزار میلیارد ریال تسهیلات برای کارآفرینی، خوداشتغالی و مشاغل خانگی در سراسر کشور اعطا شد.
  7401 / 1175

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی