اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۵۸۶ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۵

  مدرسه پهپاد در دانشگاه شیراز برگزار شد

  شیراز- ایرنا- کارگاه یک روزه ای را مرکز کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه شیراز با عنوان مدرسه پهپاد با حضور استادان، دانشجویان و سایر علاقه مندان در تالار دکتر مصطفوی دانشگاه شیراز برگزار کرد.

  براساس مطلب ارسالی روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه شیراز به ایرنا، رئیس مرکز کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه شیراز اعلام کرد:
  در این کارگاه موضوعاتی درخصوص نقشه برداری و فوتوگرامتری، کاربرد پهپادها در حوزه عمران،مدیریت بحران، اکتشاف معادن، بررسی خطوط انتقال نیرو، شبیه سازی مناطق تاریخی ، معرفی اتحادیه هوافضا، معرفی پهپاد و انواع آن،کلیات و کاربردهای پهپادهای عمودپرواز، آشنایی با مقررات و مجوزهای پروازی و آزمون عملی خلبانی ارائه شد.
  مهرداد نیا کوثری هدف از برگزاری کارگاه مدرسه پهپاد در دانشگاه شیراز را آشنایی دانشگاهیان با مباحث کارآفرینی عنوان کرد وگفت: سعی داریم کارگاه های متنوع تداوم یابند و زمینه افزایش کارآفرینی در میان دانشجویان فراهم شود.
  پهپاد مخفف پرنده هدایت پذیر از دور است که به ربات های پروازکننده گفته می شود.
  او همچنین گفت: کمیته راهبری کارآفرینی این دانشگاه که متشکل از استادان دانشکده های مختلف دانشگاه شیراز است، با بررسی و داوری طرح ها نسبت به ارائه بودجه تا سقف 25 میلیون ریال به دانشجویان اقدام می کند.
  وی افزود: حمایت مالی از طرح های کارآفرینی دانشجویان، برگزاری تورهای شغلی و ارائه مشاوره به دانشجویان برای انجام طرح ها از جمله برنامه های مرکز کارآفرینی دانشگاه شیراز است.
  این استاد دانشگاه شیراز گفت: بودجه سالانه مرکز کارآفرینی یک میلیارد ریال است که بر اساس ارزش طرح ها به آنها اختصاص پیدا می کند.
  2027 /1876

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی