اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۵۸۴ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۵

  تاکید برکسب و کار سبز در اولین جلسه شورای راهبری استارت آپ

  برنامه اقدام مشترک سازمان حفاظت محیط زیست، معاونت علمی- فناوری ریاست جمهوری، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حوزه کارآفرینی سبز از ارائه ایده تا کسب و کار سبز در اولین جلسه شورای راهبری استارت آپ های سبز تدوین شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایسنا، اولین جلسه شورای راهبری استارت آپ‌های سبز 18 مرداد در دفتر پژوهش و توسعه فناوری های محیط زیست سازمان با حضور معاون آموزش و پژوهش و جمعی از مدیران کل و کارشناسان ارشد ارگان‌های مرتبط از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دبیران اجرایی رویداد استارت آپ سبز تهران برگزار شد.

  صدرالدین علیپور مشاور ریاست سازمان و سرپرست دفتر پژوهش و توسعه فناوری‌های محیط زیست دراین باره گفت: قرار شده موضوعات اولویت‌دار زیست محیطی احصاء و با همکاری دستگاه‌های مذکور نسبت به تدوین برنامه اقدام مشترک برای حمایت از کارآفرینی در حوزه محیط زیست (کارآفرینی سبز) اقدام شود.

  علیپور همچنین از برگزاری سلسله رویدادهای استارت آپ سبز با موضوعات زیست محیطی تخصصی و اولویت دار در سطوح ملی و استانی در سال 1395 خبر داد.

  مشاور ریاست سازمان هدف از برگزاری این رویدادهای کارآفرینی را هدایت مشارکت مردمی در عرصه کارآفرینی اجتماعی، ورود ایده‌پردازان و خلاقان در حوزه مشکلات زیست محیطی و ایجاد کسب و کارهای سبز و محیط زیستی برشمرد.
   
  بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست ، وی ادامه داد: نمایندگان دستگاهای مرتبط ضمن اعلام آمادگی برای همکاری در راستای حمایت از ایده‌ها و فناوری‌های ارائه شده در این سلسه رویدادها جهت ایجاد مشاغل و کسب و کار سبز، پیشنهادات اجرایی  خود را اعلام کردند.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.