اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۵۸۲ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۵

  بهره‌مندی 23 واحد فناور پارک فناوری لرستان از تسهیلات صندوق کارآفرینی امید

  سرپرست پارک علم و فناوری استان لرستان از معرفی 23 شرکت دانش‌بنیان مستقر در این پارک به صندوق تسهیلات کارآفرینی امید خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایسنا، دکترمحمدرضا شاکرمی در نشست مشترک با مسؤولان صندوق کارآفرینی امید، یکی از رسالت‌های پارک‌های علم و فناوری در کشور را کمک به ایجاد اشتغال نوپا و پایدار بر پایه نوآوری و ارزش افزوده بالا برشمرد.

  وی با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در این پارک، یادآور شد: جهت بهره‌مندی بهتر شرکت‌ها از تسهیلات، آن دسته از شرکت‌هایی که دارای حداقل شرایط دریافت تسهیلات هستند، به این صندوق معرفی خواهند شد.

  به گفته شاکرمی، این پارک فناوری پیرو مذاکرات صورت گرفته و در راستای حمایت از کارآفرینی و رونق کسب و کارهای فناورانه تاکنون تعداد 23  شرکت واجد شرایط را جهت اخذ تسهیلات به صندوق کارآفرینی امید معرفی کرده است.

  در این نشست همچنین سیدهادی طاهری، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید پارک علم و فناوری لرستان، هدف اصلی این صندوق را حمایت از کارآفرینان برای ایجاد اشتغال دانست و افزود: دراین راستا آن دسته از شرکت‌هایی که در حال راه‌اندازی جهت تولید و اشتغال هستند؛ در اولویت حمایت‌های صندوق کارآفرینی امید قرار دارند.

  وی نسبت به ارائه تسهیلات به شرکت‌هایی که از سوی پارک علم و فناوری لرستان به صندوق معرفی شود، قول مساعد داد.

    انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی