اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۵۷۳ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۳

  اختصاص 303 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه کارآفرینی در خوزستان

  آبادان - ایرنا - رئیس صندوق کارآفرینی امید استان خوزستان گفت:303 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه در حوزه های متخلف برای ایجاد رونق اشتغال در استان اخصاص یافت.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایرنا مهدی امرایی دوشنبه در حاشیه بازدید از روند فعالیت بازارچه یادمان عملیات والفجر8 اروندکنار در گفت و گو با خبرنگاران افزود:تسهیلات در نظر گرفته شده برای اشتغال در چهار فصل سال در بخش های فرآوری محصولات کشاورزی، بسته بندی، صنایع خرد و کوچک و صنایع دستی قابل پرداخت است.
  وی اظهار داشت:سال گذشته 670 میلیارد ریال تسهیلات توسط صندوق کارآفرینی امید استان خوزستان پرداخت شد که 463 میلیارد ریال آن در حوزه های مختلف اشتغالزایی تسهیلات پرداخت شد.
  امرایی اظهار داشت :بر اساس نظارت دقیق صورت گرفته 91 درصد تسهیلات پرداخت شده در سال گذشته منجر به ایجاد شغل در مناطق مختلف استان شد.
  رئیس صندوق کارآفرینی امید استان خوزستان همچنین از آغاز پرداخت وام ازدواج به هر کدام از زوجین تا سقف 100 میلیون ریال پس از ثبت نام متقاضیان در سامانه ثبت نام بانکی مرکزی خبر داد و بیان داشت:به افراد تحت پوشش بنیاد شهید و جانبازان، تسهیلات ازدواج دو برابر می شود.
  امرایی هچنین از آمادگی صندوق کارآفرینی امید استان خوزستان برای امضاء تفاهم نامه تجهیز منابع با شرکت ها و موسسات و نهادها از جمله سامان منطقه آزاد اروند با خبر داد.
  وی همچنین با بیان اجرای طرح های 'امید و احسان' از سوی صندوق کارآفرینی امید استان خوزستان در راستای حمایت از اشتغال، گفت:افرادی که می توانتد کسب و کاری را سامان دهند، در صورتی که شرایط عمومی صندوق را داشته باشند می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.
  ** 170 میلیارد ریال مطالبات صندوق کارآفرینی امید استان خوزستان
  رئیس صندوق کارآفرینی امید استان خوزستان همچنین اضافه کرد:حدود 170 میلیارد ریال مطالبات تسهیلات قرض الحسنه در صندوق کارآفرینی امید وجود دارد که وصول آنها می توانند به اعطای تسهیلات به افراد متقاضی کمک کند.
  وی اظهارداشت:وصول 110 میلیارد ریال از تسهیلات معوق صندوق کارآفرینی امید استان خوزستان در دست پیگیری حقوقی است.
  امرایی از افرادی که تسهیلات حوزهای مختلف از جمله ازدواج، سپرده گذاری، اشتغال، تسهلات دریافت کردند خواست تا اقساط خود را به موقع پرداخت کنند.
  وی افزود:اگر اقساط تسهیلات پرداختی به موقع بازپرداخت نشود، توان صندوق کارآفرینی امید استان خوزستان برای پرداخت تسهیلات کم می شود.
  رئیس صندوق کارآفرینی امید استان خوزستان همچنین از ساماندهی بازارچه یادمان والفجر 8 اروندکنار با همکاری صندوق اعتباری مهر کارآفرین خبر داد و گفت:این بازارچه ظرفیت اشتغال مستقیم300 نفر از جوانان بومی منطقه را دارد.
  اروندکنار در 45 کیلومتری جنوب آبادان و روبه روی شهر فاو عراق قرار دارد.
  3015/6125

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی