اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۵۷۲ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۳
  یاسوج؛

  اختصاص بیش از یک میلیارد به پژوهش مراکز فنی و حرفه‌ای

  عضو شورای عالی پژوهش و کارآفرینی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور از اختصای یک میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار به بخش پژوهش فنی و حرفه‌ای کشور در سال جاری خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛ رحیم امین‌زاده در جلسه هم‌اندیشی روسای مناطق چهار دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای کشور با اشاره به نقش و جایگاه پژوهش در مراکز علمی و آموزشی اظهار کرد: در جلسه پژوهش که هفته گذشته در تهران برگزار شد از موارد مورد تاکید اعضا بحث پژوهش بوده است.

  عضو شورای عالی پژوهش و کارآفرینی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور با تاکید بر اینکه فنی و حرفه‌ای دانشگاه کارآفرینی است، گفت: فنی و حرفه‌ای با توجه به جایگاه و برنامه‌های علمی و آموزشی که در سطح مراکز برگزار می‌کند به دنبال ایجاد انگیزه در بین جامعه هدف است.

  امین‌زاده تصریح کرد: قطعا پژوهش منجر به تولید علم و دانش نظری می‌شود لذا توجه به این بخش در سطح مراکز فنی و حرفه‌ای کشور امری ضروری است.

  این مسؤول در ادامه از اختصاص یک میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار برای پروژه‌های پژوهشی فنی و حرفه‌ای کشور در سال 95 خبر داد و گفت: در صورتی که طرح‌های بزرگ‌تر ارائه شود قطعا حمایت‌ها افزایش خواهد یافت.

  عضو شورای عالی پژوهش و کارآفرینی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور از اهداف برنامه‌های پژوهشی را راه‌اندازی کتابخانه مجازی، در نظر گرفتن پروتکل بین دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای و علم و صنعت و تجهیز آزمایشگاه دانشگاه‌ها عنوان کرد.

  رئیس دانشکده فنی و حرفه‌ای پسران کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این مرکز مشکلات متعددی دارد، گفت: کمبود نیروی انسانی از مشکلات اساسی بوده که برخی از کارکنان بازنشسته یا در شرف بازنشستگی هستند و همین امر موجب بروز مشکلاتی در این مرکز می‌شود.

  امین‌زاده تجهیز و تعمیر وسایل دانشکده فنی و حرفه‌ای را ضروری عنوان کرد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی